1. Головна
  2. Новини
  3. Розміщуйте безкоштовні оголошення на КовельPost

Розміщуйте безкоштовні оголошення на КовельPost

Оскільки приватні оголошення не можуть бути опубліковані у рубриках "Статті" чи "Колонка автора", ми створили можливість кожному відвідувачеві дуже швидко та легко продати якийсь товар, знайти споживача на свої послуги, здати нерухомість в оренду чи знайти роботу, лише заповнивши коротку форму.

Ми не мали на меті створення складного та універсального сервісу для приватних оголошень, тому що таких сервісів в мережі є багато і кожен зі своїми спеціалізованими функціями. Нашою основною метою є створення можливості для ковельчан вільно та швидко розміщувати приватне оголошення без великих зусиль. З впевненістю можна сказати, що подання та перегляд оголошень на KovelPost є значно простішим та швидшим аналогічних сервісів.

Розміщуючи оголошення на КовельПост ви отримуєте значну кількість переваг. По-перше, економія часу, оскільки для написання оголошення необхідно лише надрукувати опис, вибрати категорію та, при необхідності, додати фото. По-друге, це економія ваших коштів, оскільки всі оголошення безкоштовні та в будь-якій кількості. Найбільшою перевагою розміщення оголошень в Ковелі на сайті KovelPost є постійна широка аудиторія читачів.

Оголошення не підлягають редагуванню чи самостійному видаленню. Термін збереження оголошення 1 тиждень, після чого воно автоматично видаляється, що дозволить відображати лише актуальні записи. Після перевірки модератором (1-2 години) Ваше оголошення буде опубліковано на нашому сайтi.

Дошка оголошень на KovelPost працює з різними категоріями, серед яких - дитячий світ, нерухомість, транспорт, робота, тварини, дім і сад, електроніка, бізнес та послуги, мода і стиль, хобі, відпочинок і спорт. Крім того, для вас доступна рубрика "Бюро знахідок", де ви можете заявити про згубу або знахідку. Якщо Ви знайшли чужу річ, відшукайте її господаря, розмістивши оголошення.

Бажаємо швидких продажів і вигідних покупок!


#КовельПост

Коментарі

Читайте також