У Ковелі відбулась п'ятдесята сесія міської ради. Розглянуто понад 70 питань

На сесії йшлося про підсумки виконання міського бюджету за перший квартал 2019 року. Повідомляє сайт Ковельської міської ради.

За цей період загальний обсяг доходів становить 216 мільйонів 740 тисяч гривень. Власні надходження загального фонду — 91 мільйон 265 тисяч. Рівень виконання затвердженого показника – 108,9 %, понад план залучено - 7 мільйонів 476 тисяч гривень.

Ці надходження будуть спрямовані на розвиток міста. Сьогодні депутати затвердили відповідні зміни до головного кошторису.

Зокрема, майже 5 з половиною мільйонів гривень буде додано на будівництво, реконструкцію та ремонт об’єктів комунального господарства.

За ці кошти планують здійснити капітальний ремонт доріг на вулицях Симоненка та Мічуріна, прибудинкових територій на Володимирській,85 та 40 років Перемоги,17,

Фінанси також використають на ремонт мережі водовідведення на вул. Ярослава Мудрого та ремонт ліфтів у будинках на Володимирській, 99, Чайковського, 9-А та Незалежності,108.

Також додаткові кошти отримають заклади охорони здоров’я, освіти, фізичної культури та спорту.

На засіданні було розглянуто понад 40 питань щодо регулювання земельних відносин в місті. Вони стосуються надання дозволів на складання проектів землеустрою з відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд, індивідуальних гаражів, садівництва, затвердження проектів землеустрою, договорів оренди землі, її власності та прав користування тощо. Затверджено протоколи засідань комісії по розподілу земельних ділянок між учасниками АТО та погоджено внесення даних до єдиного реєстру учасників АТО, розглянуто заяви й звернення.

Прийнято ряд рішень з містобудівних питань.

Депутати погодили внесення змін до Програми соціального захисту окремих категорій мешканців міста Ковеля на 2019- 2021 роки. Йдеться про включення до її фінансових ресурсів додаткових коштів депутатського фонду для матеріальної підтримки виборців.

#Депутати #СесіяМіськоїРади

Коментарі

Читайте також

У Ковелі зведуть третю секцію будинку по вул. Володимира Кияна, 70-б

У Ковелі зведуть третю секцію будинку по вул. Володимира Кияна, 70-б
Окрім квартир, тут заплановано торговельно-побутовий блок та пункт первинної медичної допомоги. Переможцем інвестиційного конкурсу з будівництва цього об'єкта визнано ТзОВ “Житлобуд-2”.

Чи підтримають міські депутати приєднання Ружина, Городильця та Клевецька до Ковеля?

Чи підтримають міські депутати приєднання Ружина, Городильця та Клевецька до Ковеля?
Ковельська міська рада оприлюднила проект рішення про надання згоди на добровільне приєднання Ружинської сільської територіальної громади Турійського району до Ковеля.