«Волинська Голландія» у Ковельському районі очікує на 10 тисяч відвідувачів

10 тисяч відвідувачів очікують цього року на фестивалі тюльпанів, що вдруге відбудеться у нашій області на території Голобської селищної ОТГ, що на Ковельщині. Пише Волинь Нова.

Про це розповів власник фермерського господарства, на полях якого квітнуть тюльпани, Олександр Подзізей, повідомили у Волинському регіональному відділенні Асоціації міст України. За його словами, торік на фестивалі побувало близько 6 тисяч людей, тоді відвідувачам представили 200 сортів цих квітів.

- Цього року, - розповідає, - тюльпанами засадили понад два гектари поля, кількість сортів збільшили на сотню, фестиваль вирішили проводити на день довше.


Як і торік, тюльпанове поле квітнутиме поблизу селища Голоби Ковельського району. Точної дати проведення фестивалю організатори не називають, орієнтуються на кінець квітня – початок травня. Вхід на фестиваль буде платним, дорослому квиток обійдеться у 40 гривень, дитячий – удвічі дешевший. Безплатно на фестиваль зможуть потрапити діти-сироти, ветерани АТО, якщо покажуть посвідчення.

Про минулорічне свято - у відеосюжеті газети «Волинь».#ВолиньськаГолландія

Коментарі

Читайте також