1. Головна
  2. Новини
  3. Аби алко- чи наркозалежність не призвела до в'язниці, з ковельчанами, схильними до правопорушень, працює незалежний консультант

Аби алко- чи наркозалежність не призвела до в'язниці, з ковельчанами, схильними до правопорушень, працює незалежний консультант

На базі Ковельського міськрайонного відділу філії ДУ «Центр пробації» у Волинській області особам, які перебувають на обліку, безкоштовно надає професійну підтримку у боротьбі із залежністю – Едуард Аскеров (незалежний консультант з хімічної залежності). Він проводить заняття малими групами для дієвого та позитивного результату. Дані групи є анонімними, що дає змогу відкритися людям, стати на шлях здорового способу життя.

Після проведення оцінки ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення і виявленні криміногенних потреб, які пов’язані із вживанням алкоголю та наркотичних речовин, людям, котрі перебувають у конфлікті із законом, пропонується ходити на групи підтримки для зменшення вживання алкоголю та наркотиків, або ж пройти курс лікування.

Едуард Аскеров в минулому й сам пройшов нелегкий шлях: був наркозалежним, двічі відбував покарання у в'язниці. Нині допомагає іншим позбутися згубних звичок та відчути усю повноту життя без будь-якої залежності та не втрапити у ситуацію, яка призведе до позбавлення волі.

- Моє звільнення від наркотику не відбулося, як більшість вважає, в образі дива. Було багато пройдено і не мало роботи зроблено над собою. Не сприймайте це явище, як спричинене надприродними силами, чаклунством, втручанням божественної сили. Все набагато складніше: я був там, звідки більшість не можуть повернутись. У мене була можливість оцінити життя, втративши все і всіх навкруги. В самотності я зрозумів, що тільки я відповідальний за своє життя. Просто візьміть відповідальність за обставини на себе — і пам’ятайте, ви їх контролюєте! Можна змінити все, що вас не влаштовує. Не втрачайте право вибору, а змініть ставлення до подій. У житті не буває нічого просто так. Ми завжди робимо власний вибір, в кожну хвилину свого життя. Перед тим, як починати скаржитися на долю, подумайте: Хто винен у ситуації, що склалася?, - каже Едуард Аскеров.


Джерело - Пробація України - Волинська область

Сторінка Едуард Аскеров у Фейсбук


#ЕдуардАскеров

Коментарі

Читайте також

Від наркомана з дев'ятирічним стажем до рятівника наркозалежних. Історія ковельчанина Едуарда Аскерова

Від наркомана з дев'ятирічним стажем до рятівника наркозалежних. Історія ковельчанина Едуарда Аскерова
Двічі сидів у в'язниці. Намагався накласти на себе руки. За період вживання наркотиків 13 його друзів по голці померли. «Cвого сина подумки я уже поховала, але життя взяло верх», - каже його мама.