На Рівненській АЕС - пожежа: відключено 3-й енергоблок

На Рівненській атомній електростанції ввечері у понеділок, 29 квітня, сталася пожежа через пошкодження трансформатора. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу Рівненської АЕС.

Загорання було зафіксоване о 21:04, внаслідок нього відбулося аварійне відключення третього енергоблоку електростанції. Наразі пожежу ліквідовано, її причини з’ясовуються.

"Через пошкодження трансформатора 7АТ з наступним його загоранням відключилася перша система шин 330 кВ та енергоблок №3 РАЕС (ВВЕР-1000). Наразі пожежу ліквідовано силами державного пожежно-рятувального загону з охорони РАЕС ДПРЗ-2. За шкалою оцінки ядерних подій INES подію класифіковано рівнем "нуль/поза шкалою", - йдеться в повідомленні.


Станом на 22 годину 29 квітня у роботі перебували енергоблоки №1 та №4 Рівненської АЕС з сумарним навантаженням 1260 МВт. Також повідомляється, що порушень меж і умов безпечної експлуатації не було.

"Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався й перебуває у межах чинних норм", - повідомили на АЕС.


Як відомо, Рівненська атомна електростанція (РАЕС) розташована на північному заході Рівненської області в місті Вараш (до 2016 року — місто Кузнецовськ).

Упродовж останніх років РАЕС виробляє близько 11-12 млрд кВт/год електроенергії, що становить 16% від усього виробництва на атомних електростанціях.#Рятувальники

Коментарі

Читайте також

У Ковелі горіло п'ять гаражів та автомобіль

У Ковелі горіло п'ять гаражів та автомобіль
Пожежа трапилась 12 квітня близько сьомої години ранку в гаражному кооперативі по вулиці Грибоєдова. Причина: порушення правил монтажу електрообладнання та електромережі.