Ковельські лікарі пропонують унікальну методику лікування болю у спині та суглобах ВІДЕО

Фахівці Ковельського МТМО допоможуть вам встановити справжню причину виникнення болю у спині і суглобах та ефективно її усунути. Пацієнтам пропонують унікальну методику лікування та реабілітації захворювань кістково-м'язової системи на тренажерах Бубновського.

Унікальність методу полягає в тому, що для лікування цілої низки захворювань вперше у світовій практиці доктор Бубновський С.М. звернувся не до хірургії або лікарських препаратів, а до внутрішніх ресурсів організму людини.

Додаткову інформацію щодо діагностики та лікування можна отримати за номером телефону: 095 138 31 01 або звернувшись до спеціаліста фізіотерапевтичного відділення Ковельської ЦРЛ (вул. Олени Пчілки, 4, каб 4).

Довідково:
В якості основного методу використовується КІНЕЗІТЕРАПІЯ (kinesis - рух + therapia - лікування) – лікування правильним рухом. Для впливу на організм у методиці Бубновського використовуються спеціально розроблені комплекси вправ на багатофункціональних тренажерах Бубновського з функціями декомпресії та антигравітації (БТБ). Пацієнту не треба докладати особливих зусиль, не треба боятися підвищення тиску і загальної слабкості. Рух полегшить антигравітаційна система БТБ.

Для кожного пацієнта розробляється індивідуальна програма, що враховує його індивідуальні особливості і рівень фізичного розвитку, ступінь захворювання, загальний стан здоров’я. Програма включає спеціальні реабілітаційні вправи, призначені для поліпшення рухливості суглобів, еластичності м’язів, зв’язок і сухожиль. В результаті знімається больовий синдром, активізуються глибокі м’язи, відновлюється живлення уражених тканин, повертається рухливість суглобів і хребта, значно зростають рухові можливості, працездатність, поліпшується якість життя.

#КовельськеМТМО

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також