1. Головна
  2. Новини
  3. 2:0 та 1:1 - з такими рахунками завершили поєдинки юнацька та доросла команди ФЦ «Ковель-Волинь»

5 травня гравці ФЦ «Ковель-Волинь» на стадіоні «Верес» у Ковелі приймали команду з Луцького району – ФК «Ласка» (Боратин). Як завжди, першими провели матч юнацькі склади, під час якого ковельчанам вдалося вибороти перемогу з рахунком 2:0.

У першому таймі Андрій Приступа вразив ворота гостей, а вже в другому впевнену перемогу юнакам ФЦ приніс гол Богдана Залібського.

Поєдинок між дорослими складами видався нелегким для обох команд. Ще в першому таймі, поціливши у ворота господарів, хлопці пішли на перерву з рахунком 1:0 на користь ФК «Ласка».

Незважаючи на поразку в першій половині гри, ковельчанам все ж вдалося забити гол та зрівняти рахунок 1:1 (гол за Романом Романчуком). Варто відзначити, що обидві команди впевнено тримали оборону та створили чимало небезпечних моментів, однак жодній до фінального свистка не вдалося змінити рахунок.

Джерело - Футбольний Центр «Ковель-Волинь»