Волинська митниця попереджає про ускладнення під час перетину українсько-польського кордону

Волинська митниця ДФС попереджає про можливі ускладнення під час перетину українсько-польського кордону через «Устилуг». Про це повідомляють у прес-службі ГУ ДФС у Волинській області.

За інформацією польських колег, у Зосині з 15 травня до серпня 2019 року буде реконструюватись дорожнє покриття. Тому поетапно одна зі смуг руху у цей період не функціонуватиме, що може призвести до зменшення пропускної спроможності МАПП.

Також Волинська митниця вже інформувала, що від 1 квітня 2019 року до листопада 2020 року в адміністративних межах міста Хелм проводяться будівельні роботи на дорозі державного значення №12, що утруднює доїзд до МАПП Дорогуськ. Цей міжнародний автомобільний пункт пропуску є суміжним до Ягодина.

Відтак, митниця рекомендує водіям уважно слідкувати за онлайн-картами черг у пунктах пропуску і раціонально планувати свої поїздки, обираючи оптимальні маршрути. Стан заповнення під’їзних шляхів до пунктів пропуску через державний кордон відображається у реальному часі на сайтах Державної фіскальної та Державної прикордонної служб України, на сайті Волинської облдержадміністрації.

Про час очікування на перетин українсько-польського кордону можна дізнатись за посиланням http://kordon.sfs.gov.ua/uk/home/countries/pl/i.


#Митниця

Коментарі

Читайте також

22 лютого всі відділи митного оформлення митниць ДФС працюватимуть в цілодобовому режимі

22 лютого всі відділи митного оформлення митниць ДФС працюватимуть в цілодобовому режимі
Сьогодні останній день дії пільгового режиму оподаткування транспортних засобів. "Черги з автівок на європейській реєстрації наразі відсутні, оформлення чекають 225 автомобілів," - інформує прес-служба ДФС України.