У Ковелі підлітки палили паркет та спричинили пожежу

Як повідомив сьогодні під час оперативної наради у міськвиконкомі начальник Ковельського міськрайонного відділу управління державної служби з надзвичайних ситуацій України у Волинській області Володимир Войтанік, рятувальники два дні поспіль виїжджали за викликом за однією і тією ж адресою, де гасили пожежі.

10 травня о 21 год. 17 хв. підрозділи ДСНС працювали над ліквідацією займання у приміщенні колишнього Ковельського ДОКу за адресою вул. Грищенка,11. Пожежа виникла у 4-х поверховій цегляній будівлі, яка не використовується. Згоріло 3 м. кв. паркету, оздоблення стелі, пошкоджено вікно. Цього дня встановити зловмисників не вдалося.

11 травня о 21 год. 17 хв. мешканці прилеглих будинків знову викликали рятувальників на той же об'єкт, де вкотре помітили пожежу на тому ж поверсі. Цього разу вогонь знищив 4 м. кв. паркету, ще 18 м. кв. пошкоджено. Причину займання пожежники встановили: паркет палили підлітки 15-17 років. За словами Володимира Войтаніка, один з юнаків потрапив до лікарні, адже підпалу передували інші хуліганські дії, у результаті яких хлопець поранився склом з розбитих шибок. Інцидент розслідує поліція, яку викликали рятувальники.


#Рятувальники

Коментарі

Читайте також