Жінки-поліцейські з Ковеля знялися у фотосесії до Дня матері

Волинські жінки-патрульні взяли участь у фотосесії, приуроченій Дню матері. Про це повідомляється на сторінці патрульної поліції у Волинській області у Фейсбук. Серед них і ковельчанки.

Цим проектом ініціатори показали, що жінки в патрульній поліції – особливі та неймовірні. Ще більшої поваги заслуговують ті, хто виховує дітей – хтось зовсім маленьких, а хтось уже дорослих. Поєднувати материнство та службу – непросто, але можливо. Як це вдається полісменкам – вони розповіли під час фотографування.

Усього в патрульній поліції Луцька й Ковеля нині працює 19 жінок-матерів, які виховують 29 дітей.

Аліна Кисляк, яка нещодавно завершила навчання в Академії патрульної поліції, дає раду з вихованням трьох синів! Жінка завжди доглянута і гарна, позитивна та усміхнена. Сини та чоловік є справжньою опорою в житті, завжди підтримують і допомагають.

«Чесно кажучи, вагалась, чи брати участь у фотосесії, але таки наважилась, приїхала з Ковеля і отримала масу позитивних емоцій, приємно провела час з дітьми, за що вдячна організаторам», - каже патрульна.


Тетяна Моніч представляє інтереси відділу організації несення служби в місті Ковелі. Жінка раніше працювала у виконавчій службі, тож до строгості в родині 15-річній Наталі не звикати. Попри це, дівчинка захоплюється мамою, каже, що та з роботи приходить щасливою, а їй деякі друзі навіть заздрять, що мама служить в поліції. На думку Тетяни, жінки більш витриваліші, тому їм робота в поліції підходить. Відстоювати інтереси патрульних в судах складно, фактично, 90% порушників не визнають провини, однак, після надання належних доказів, змушені погоджуватись з порушеннями.

«Для мене День матері – це свято, що символізує любов. Мати маму і самій бути мамою – це для мене велике щастя», – розповідає Тетяна Моніч.
28-річна поліцейська з Ковеля Оксана Грек розповідає:

«Маю донечку 7 місяців, звуть Валерія. Уже вийшла на роботу, тому що хочеться своїй дитині дати тільки найкраще. Вона моя бажана і довгоочікувана дитина, але так склалось, що виховую її одна, тому і змушена була повернутись на роботу, наразі працюю в апараті. З вихованням допомагають батьки та рідна сестра по можливості».
#ПатрульнаПоліція

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Ковелі на Відродження - ДТП за участю велосипедиста

У Ковелі на Відродження - ДТП за участю велосипедиста
З потеплінням на дороги масово виїхали власники двоколісного транспорту. Один із випадків злісного порушення правил дорожнього руху, який мало не призвів до трагедії, зафіксував відеореєстратор одного з водіїв у Ковелі. ВІДЕО