Ковельська молодь з особливими потребами привітали своїх матусь зі святом

Святковий концерт «Барви надії» для своїх мам з нагоди свята підготували вихованці ГО «Реабілітаційний центр». На це дійство в Палаці учнівської молоді зібралося чимало друзів організації – представники влади, меценати, ковельчани. Про те, як минуло свято, розповідають на офіційному сайті Ковельської міськради.

Усі, хто був присутній в залі, зрозуміли, як серйозно готувались артисти. Скільки було проведено репетицій, як ретельно продумувався кожен номер, підбирався репертуар. У кожного була можливість показати свої творчі здібності на великій сцені. Для них — це був черговий виклик, випробування, з яким вони справились.

Чимало теплих і щирих слів адресували найближчим і найдорожчим людям — мамам. Кожен виступ був пронизаний теплотою і ніжністю.

Подякував усім учасникам концерту, відзначив їх неабияку відповідальність і велике бажання порадувати своїх рідних за їх безмежні любов, добро і підтримку заступник міського голови Ігор Прокопів.

Ігор Ярославович вкотре засвідчив свою шану і повагу особливим мамам, на долю яких випали непрості випробування. У Ковелі згуртувала навколо себе цих сильних і мужніх жінок Наталія Славікова, створивши понад 20 років тому ГО “Реабілітаційний центр”. Жінка з великим серцем і сильним характером.

З цією організацією дружні стосунки склались і у благодійного фонду “Патріоти Волині”. Його представник Павло Самолюк передав вітання від народного депутата України Степана Івахіва та на хороший настрій і з нагоди свята усім присутнім жінкам вручив квіти. А учасники концерту отримали солодкий подарунок — торт.

Були відзначені міською владою переможці й призери конкурсу “Повір у себе - і в тебе повірять інші”.

Також завітала на свято голова ВПГО «Всеукраїнський дитячий фонд» у Волинській області Олена Грінченко. Вона привезла подарунки юним ковельчанам, роботи яких високо оцінило журі ще одного конкурсу малюнків.

У фойє діяла виставка. Були представлені вироби з бісеру, вишивка, малюнки та аплікації, зроблені руками дітей з обмеженими фізичними можливостями.


#СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також