Команда ЗОШ №10 м. Ковеля - переможці змагань із запуску повітряних зміїв

Двадцяті ювілейні відкриті міські змагання учнівської молоді із запуску повітряних зміїв відбулися у Ковелі. Повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.
На фото: команда переможців - ЗОШ №10

Ініціатором та організатором змагань є Ковельська станція юних техніків. Вперше подібний турнір у нашому місті відбувся 16 травня 1999 року.

За словами педагогів, вони прагнуть залучити дітей до технічної творчості, удосконалення практичних навичок з конструювання повітряних зміїв та популяризації цього виду спорту.

Змагання творчих та небайдужих до неба і краси польоту цьогоріч зібрали на березі річки Турії 9 шкільних команд. Основна боротьба за призові місця вже декілька років поспіль триває між найсильнішими суперниками - ЗОШ №1 (керівник Тищук Ігор Петрович) та ЗОШ №10 (керівник Селівончик Максим Валерійович).

Отримавши 517 балів, перемогу здобули юні конструктори ЗОШ №10: Андрій Наумчик, Олександр Свередюк та Павло Омелянюк.

Учні ЗОШ №1 посіли друге місце (473 бали). Третю сходинку п’єдесталу (450 балів) впевнено зайняла команда ЗЗСО №9 (керівник Бідненко Сергій Борисович).


#Спорт #Освіта

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

25 травня у Ковелі - «Велодень-2019»

25 травня у Ковелі - «Велодень-2019»
Акція проходитиме у місті п'ятий рік поспіль. Власники двоколісного транспорту є повноцінними учасниками дорожнього руху, які дбають про екологію та здоровий спосіб життя. А ще - хочуть привернути увагу до проблем велосипедистів на дорогах.