Як у Ковелі писанки шукали

Молодіжний центр «Місто ідей» провів для ковельської молоді цікаву пригоду «Великоднє диво» - квест шукачів писанок. Захід мав відбутися ще 5 травня, але через примхи погоди його довелося перенести. Тож великодні писанки місцева молодь шукала у міському парку культури і відпочинку імені Лесі Українки 12 травня.

П'ять команд змагалися між собою, виконуючи різноманітні завдання: пошук писанок, відтворення біблійних історій та квест у музеї, розгадування кросворду та головоломки, обмін крашанок на шоколадні «сюрпризи», пошук картин в галереї, веселі селфі та інше.

Квест був розрахований на учасників від 16 років, тому завдання виявились не досить простими. Довелося проявити логіку, знання великодніх традицій, харизму та фізичну підготовку.

- На завершення квесту всі учасники отримали в подарунок від Молодіжного центру «Місто ідей» магніти з фото та символікою міста Ковеля, а команда переможців - термокружки, - каже директор молодіжного центру Людмила Зубарєва, - тож вони разом з нами зможуть приєднатися до нового проекту «Горнятко своє носи з собою», який незабаром стартує у Ковелі. Про це ми повідомимо трохи згодом, - зауважила організатор акції.


Ініціативна та невтомна ковельська молодь хоче реалізувати в місті дещо незвичний проект - «Горнятко своє носи з собою», мета якого – інформувати ковельчан про користь використання багаторазових горняток, які кожен зможе носити з собою. Це особливо актуально у теплу пору року у місцях відпочинку, паркових зонах. Адже, купуючи каву, чай або інші напої у мобільних пунктах продажу, пластикові чи паперові ємності викидаються у смітник, а інколи і повз нього, що забруднює навколишнє середовище. Впровадженням цього проекту молодь Ковеля хоче підтримати ініціативу Нововолинського Молодіжного Центру «Нові крила», які першими на Волині його започаткували.#МістоІдей #Дозвілля #Проекти

Коментарі

Читайте також

Квест "Великоднє диво" молодь Ковеля проведе 12 травня за будь-якої погоди

Квест "Великоднє диво" молодь Ковеля проведе 12 травня за будь-якої погоди
Які саме завдання чекають на шукачів писанок організатори не розкривають. Обіцяють, що буде цікаво, а по закінченню - "чай та кава з печеньками"! Тож запрошують усіх бажаючих до участі у квесті.