1. Головна
  2. Новини
  3. 25 травня у Ковелі зустрінуться байкери трьох країн: Польщі, Білорусі та України

25 травня у Ковелі зустрінуться байкери трьох країн: Польщі, Білорусі та України

В рамках реалізації спільного міжнародного проекту «Транскордонні центри діалогу культур Польща–Білорусь–Україна» у Ковелі завтра, 25 травня, побувають байкери з однойменних міст Щучин, що у Білорусі та Польщі. Нагадаємо, що Ковель упроваджує проект транскордонного співробітництва Європейського сусідства «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020». Партнерами Ковеля є два міста з однойменною назвою - Щучин. Одне з них - у Польщі, інше - в Білорусі.

Реалізація масштабного проекту передбачає не лише реконструкцію стадіону «Локомотив», а й чимало спільних культурних та спортивних заходів.
На фото: байкери перед виїздом з польського Щучина

Один з них відбудеться завтра, 25 травня. У Ковелі побувають байкери двох країн. Кілька днів тому представники клубу Moto Stars Szczuczyn виїхали з польського Щучина, нині перебувають у білоруському Щучині, а завтра їх чекають у Ковелі. Тут до них мають приєднатися представники потужного байкерського мотоклубу «Winds MC» (Вітри).

Усі разом проїдуться вулицями міста за визначеним маршрутом. Близько 16.00 ковельчани матимуть змогу побачити байкерів та їх залізних коней на центральній площі міста. Біля міської ради вони зроблять зупинку для зустрічі з представниками міської влади, координаторами проекту «Транскордонні центри діалогу культур Польща–Білорусь–Україна».


#Байкери #Локомотив #Проекти #ЄвропейськийСоюз

Коментарі

Читайте також