Ковельчанка Тетяна Коб перемогла боксерку з Білорусі

25 травня у провідному спортивному клубі Вінниччини СК «Нокаут» відбулися чергові матчеві зустрічі команди боксерок «Українські левиці» проти збірної Білорусі - команди «Білі рисі».

«Українські левиці» традиційно представлені найсильнішими спортсменками України, призерками Європейських та світових першостей. Серед них і ковельчанка Тетяна Коб. Дівчата провели між собою сім поєдинків, які складалися із трьох раундів по три хвилини.

У ваговій категорії до 51 кг на рингу змагалася наша Тетяна Коб та Ольга Терехова з Білорусі. У цьому двобої ковельчанка, дванадцятиразова чемпіонка України, здобула впевнену перемогу. Рішення суддів було одноголосним: Тетяна перемогла свою суперницю з великою перевагою.

Це була перша перемога «Українських левиць» на цих змаганнях. Попередній бій (Теятна Коб виступала у другій парі) завершився нічиєю. У підсумку українки перемогли за очками у п’яти двобоях. У першому матчі - нічия, і вже в останньому поєдинку вечора перемогу здобула білоруська боксерка. Відтак, «левиці» святкують переконливу звитягу.

Нагадаємо, перша матчева зустріч «Українських левиць» в рамках Ліги жіночого боксу відбулася проти команди Польщі у Львові й закінчилася впевненою перемогою українських боксерок із рахунком 5:2. Проте, тоді наша Тетяна програла у двобої Сандрі Драбік з Польщі. Тож учора вона зібрала максимум зусиль та здобула перемогу.

Нагадаємо, що «Українські левиці» – новий шоу-проект, створений задля популяризації жіночого боксу в Україні та з метою боротьби із неприємними гендерними стереотипами.

Дивіться бій Тетяни Коб з Ольгою Тереховою з 44 хв. 25 сек.#ТетянаКоб #Бокс #ЧемпіонкаУкраїни #Спорт

Коментарі

Читайте також

Ковельчанка Тетяна Коб стала срібною призеркою міжнародного турніру найвищої категорії

Ковельчанка Тетяна Коб стала срібною призеркою міжнародного турніру найвищої категорії
16 березня завершилися змагання на призи Марини Вольнової в Астані (Казахстан), де Теятна Коб виступала у складі національної збірної України з боксу. А 22 березня Тетяна у складі «Українських левиць» візьме участь у змаганнях Ліги Жіночого Боксу у Львові.