Ковельчанка Тетяна Коб перемогла боксерку з Білорусі

25 травня у провідному спортивному клубі Вінниччини СК «Нокаут» відбулися чергові матчеві зустрічі команди боксерок «Українські левиці» проти збірної Білорусі - команди «Білі рисі».

«Українські левиці» традиційно представлені найсильнішими спортсменками України, призерками Європейських та світових першостей. Серед них і ковельчанка Тетяна Коб. Дівчата провели між собою сім поєдинків, які складалися із трьох раундів по три хвилини.

У ваговій категорії до 51 кг на рингу змагалася наша Тетяна Коб та Ольга Терехова з Білорусі. У цьому двобої ковельчанка, дванадцятиразова чемпіонка України, здобула впевнену перемогу. Рішення суддів було одноголосним: Тетяна перемогла свою суперницю з великою перевагою.

Це була перша перемога «Українських левиць» на цих змаганнях. Попередній бій (Теятна Коб виступала у другій парі) завершився нічиєю. У підсумку українки перемогли за очками у п’яти двобоях. У першому матчі - нічия, і вже в останньому поєдинку вечора перемогу здобула білоруська боксерка. Відтак, «левиці» святкують переконливу звитягу.

Нагадаємо, перша матчева зустріч «Українських левиць» в рамках Ліги жіночого боксу відбулася проти команди Польщі у Львові й закінчилася впевненою перемогою українських боксерок із рахунком 5:2. Проте, тоді наша Тетяна програла у двобої Сандрі Драбік з Польщі. Тож учора вона зібрала максимум зусиль та здобула перемогу.

Нагадаємо, що «Українські левиці» – новий шоу-проект, створений задля популяризації жіночого боксу в Україні та з метою боротьби із неприємними гендерними стереотипами.

Дивіться бій Тетяни Коб з Ольгою Тереховою з 44 хв. 25 сек.#ТетянаКоб #Бокс #ЧемпіонкаУкраїни #Спорт

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Ковельчанка Тетяна Коб стала срібною призеркою міжнародного турніру найвищої категорії

Ковельчанка Тетяна Коб стала срібною призеркою міжнародного турніру найвищої категорії
16 березня завершилися змагання на призи Марини Вольнової в Астані (Казахстан), де Теятна Коб виступала у складі національної збірної України з боксу. А 22 березня Тетяна у складі «Українських левиць» візьме участь у змаганнях Ліги Жіночого Боксу у Львові.