До уваги одержувачів субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг!

Постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 року № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі та внесено зміни до порядку надання житлових субсидій.

Відповідно до вищевказаної постанови пільги на оплату житлово-комунальних послуг надаватимуться у грошовій формі, починаючи з жовтня 2019 року. Повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Для забезпечення запровадження грошової форми надання пільг внесено низку змін й до інших нормативно-правових актів. Також удосконалено програмне забезпечення та розширено доступ управлінь соціального захисту населення до баз даних, що містять інформацію про доходи та майновий стан громадян.

При опрацюванні відповідних баз даних управлінням соціального захисту населення виконавчого комітету Ковельської міської ради з початку року виявлено переплат державних соціальних допомог та субсидій більше ніж на 500 тисяч гривень. При неповерненні добровільно отриманих незаконно коштів направляється відповідна інформація у правоохоронні органи для вжиття заходів щодо їх відшкодування у судовому порядку.

На даний час проводиться підготовка до надання пільг у грошовій формі і розробляються нові програми, які будуть застосовуватись з жовтня поточного року, що дасть можливість виявити недобросовісних громадян, які одночасно користуються пільгами та субсидіями на одне господарство.

З метою уникнення судової тяганини просимо мешканців міста до початку застосування нововведень визначитись, яким видом допомоги (пільга чи субсидія) вони будуть користуватися.

#СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також

У Ковелі відбувся міжнародний фестиваль української пісні серед людей літнього віку

У Ковелі відбувся міжнародний фестиваль української пісні серед людей літнього віку
Його учасниками стали вісім мистецьких колективів, зокрема три з Польщі. Свою програму представили й господарі фестивалю - хор слухачів Університету ІІІ віку «Райдуга» під керівництвом Світлани Смітюх.