Ковельські веслувальники успішно виступили на першому етапі Кубка світу

Українські спортсмени успішно виступили на першому етапі Кубка світу з веслування, який відбувся в Познані (Польща), вигравши вісім медалей – дві золоті і шість бронзових.

Участь у цих престижних змаганнях взяли й веслувальники Ковельщини: Юрій Вандюк, Андрій Рибачок, Володимир Троцюк та Віктор Свиридюк.

Майстер спорту міжнародного класу Юрій Вандюк піднявся на третю сходинку п'єдесталу у змішаній категорії: в «каное-двійці, мікс» з представницею Житомирської області - Анастасією Четверіковою. Бронзові нагороди вони здобули на дистанції 500 метрів.

Юрій Вандюк та Андрій Рибачок двічі фінішували шостими в каное-двійці на дистанціях 500 та 1000 метрів. Юрій Рибачок на дистанції 200 метрів був четвертим. Володимир Троцюк у складі каное-двійки на дистанції 200 метрів посів сьоме місце. Також сьомим фінішував й Віктор Свиридюк, пройшовши в каное-одиночці 5 000 метрів.

- Боротьба була дуже напруженою. Адже на Кубок світу з'їхались сильні екіпажі спортсменів. Від п'єдесталу Юрія Вандюка та Андрія Рибачка на дистанціях 500 та 1000 метрів відділяли кілька сотих секунди. Одночасно три екіпажі фінішували в одну й ту ж секунду. Тому на результат вплинули саме соті секунди, - каже Заслужений тренер України Федір Семенюк.

Готували спортсменів до змагань: заслужені тренери України - Федір Семенюк та Василь Прохорук, тренери-викладачі: Володимир Троцюк, Лариса Гурська.

Наразі ковельські веслувальники готуються до нових змагань. 12-16 червня у Дніпрі відбудеться чемпіонат України з веслування, де спортсмени будуть виборювати путівки на чемпіонат світу, під час якого розігруватимуться ліцензії на Олімпійські ігри. Крім того, веслувальники готуються і до участі у других Європейських іграх, що триватимуть з 21 по 30 червня у Мінську.

#Веслування #Спорт

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

У Дніпрі з 15 по 19 травня змагалися юніори 2001-2002 років народження та молодь до 23 років. Павло Борсук, Віктор Свередюк, Василина Калитюк та Богдан Чабан захищатимуть честь України на чемпіонатах Європи та світу.