Організатори другого етапу чемпіонату Європи з мотокросу дякують за допомогу в проведенні змагань

У Ковелі відбувся другий етап континентальної першості з мотокросу в класах мотоциклів 65 та 85 кубічних сантиметрів та EMX Open. Про те, хто долучився і сприяв організації та проведенню спортивного дійства, - йдеться на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Ковельський етап традиційно відбувся за підтримки міської влади, народного депутата України Степана Івахіва та його благодійного фонду “Патріоти Волині”.

Організатори змагань та Федерація мотоспорту Волині висловлюють щиру вдячність фонду, а також іншим спонсорам: СЛАТ “Тур”, Ковельський госпрозрахунковий ринок, ПрАТ “Ковельсільмаш”, ПТМ «Ковельтепло», УВКГ, РЖКП №1 та РЖКП №2, КП “Добробут”, “Інтерпорт Ковель”, Л-Транс (м.Любомль), закладам “Наше місто”, “Українські страви”, “Казка”, “Малинка”

Слова подяки адресують підприємцям: Ігорю Узналі, Петру М’якоті, Анатолію Возняку, Роману Дідицькому, Олександру Яковіцькому, Володимиру Яренчуку, Анатолію Корцю, Роману Іващику, Володимиру Киричку, Юрію Морозюку, Федору Савоніку, Сергію Нагорнику, Анатолію Дикуну, Леоніду Дмитруку, Сергію Корсаку, Олександру Домнюку, Володимиру Домнюку, Василю Талашку, Василю Кімлайчуку, Сергію Скороходу, Святославу Степанюку, Сергію Гейко, Сергію Ковалику, Сергію Гетьману, Руслану Круткову, Вячеславу Стецю, Дмитру Ляшуку, Володимиру Яцюку, Сергію Новосаду, Павлу Тищуку, Степану Дудці.

Цього року гонщики змагалися не лише з суперниками, а й з погодою. Дощ швидко розмив трасу. Вона стала важкою, а подекуди і непрохідною. Незважаючи на негоду, відмінно зі своїм завданням маршалів (помічники суддів) на мототреку справились студенти промислово-економічного коледжу та професійного ліцею. Майже тридцять юнаків допомагали в проведенні заходу. Від організаторів їм особлива вдячність за розуміння та підтримку.

Завдяки усім цим небайдужим людям спортивний форум відбувся. Ковель вкотре довів, що тут уміють зустрічати гостей та забезпечити достойний рівень змагань.


#Мотокрос

Коментарі

Читайте також