В санаторії «Лісова пісня» просять облаштувати місце для купання візочників

Депутат Волинської обласної ради Юрій Ройко хоче ініціювати встановлення спеціальних споруд для людей з інвалідністю у санаторії «Лісова пісня». Про це повідомляє видання ВолиньРоst.

Про це депутат обласної ради написав у своєму запиті, який підтриманий депутатською більшістю.

- У Волинській області проживає понад 82 тисячі осіб з інвалідністю. З них майже 3 тисячі людей пересуваються з допомогою інвалідного візка. До мене звернулись представники громадських організацій осіб з інвалідністю. Суть звернення: під час літнього сезону значна кількість людей з інвалідністю, які прикуті до візка, проходять реабілітацію, лікуються, оздоровлюються у Волинському обласному санаторії «Лісова пісня» – підприємстві обласної комунальної власності.

Перлиною санаторію є озеро Пісочне, вода якого збагачена гліцерином та сріблом і має цілющі властивості. На превеликий жаль люди з інвалідністю, візочники через відсутність спеціальних споруд для купання не мають можливості занурюватись у воду для плавання.

Слід відзначити, що адміністрацією санаторію за рахунок власних сил і коштів під потреби візочників проведена реконструкція трьох номерів. Крім того для осіб з інвалідністю спеціально переобладнані санітарно-гігієнічна кімната, ліфт, побудовані відповідні пандуси.

Тому, було б логічним облаштування на пляжі Пісочного спеціальних купальних споруд для людей з інвалідністю, зокрема візочників. Ціна питання 40-50 тис. грн. за одну купальну споруду.

Тому, прошу передбачити виділення коштів обласного бюджету на облаштування купальних споруд на озері Пісочне у Волинському обласному санаторії «Лісова пісня», – пише Юрій Ройко.


Запит спрямовано голові Волинської обласної державної адміністрації Савченку О. І. для розгляду і вирішення по суті.


#СоціальнийЗахист #Відпочинок #Екологія

Коментарі

Читайте також

Ковельчанам нагадують, що переплати субсидій доведеться повертати готівкою

Ковельчанам нагадують, що переплати субсидій доведеться повертати готівкою
Під час автоматичного розрахунку субсидій можливі помилки програмного забезпечення. І як наслідок - розмір виплати завищений. Спеціалістами соцзахисту проводиться перевірка правильності нарахування субсидій.

У Чернівецькій області суд виніс перше рішення про притягнення до відповідальності за булінг

У Чернівецькій області суд виніс перше рішення про притягнення до відповідальності за булінг
Адміністративне стягнення у вигляді штрафу накладено на директора навчально-виховного комплексу за неповідомлення поліції про факти вчинення булінгу відносно одного з учнів.