Потяг до Одеси курсуватиме з Ковеля з 31 травня по 16 вересня щоденно

Укрзалізниця відкрила продаж на 22 літні поїзди до моря. Повідомляє прес-центр Укрзалізниці. Вони курсуватимуть до популярних місць відпочинку — морських курортів у Бердянську, Одесі, Генічеську, Миколаєві, Херсоні.

- На сьогоднішній день не спостерігається дефіциту квитків. У наявності місця у всіх напрямках. Але Укрзалізниця постійно моніторить попит та продовжує роботу з призначення додаткових поїздів у популярних напрямках, а також «дитячих» поїздів для перевезення груп дітей триває, - йдеться на сайті відомства.


Наразі в залізничних касах та онлайн уже можна придбати квитки на літні поїзди. Зокрема й на потяг № 292/294 Ковель – Київ – Одеса. Він відправлятиметься з Ковеля з 31 травня по 16 вересня щоденно, з Одеси з 1 червня по 17 вересня щоденно.


Докладніше з розкладом руху іениш поїздів можна ознайомитися на сайті Укрзалізниці.


#Укрзалізниця

Коментарі

  • Анна
    Чому Ви обманюєте людей що "на всі напрямки вдосталь білетів і ви добавляєте вагони!!!!!???коли з Ковеля до Новоолексіївки ви навпаки забираєте вагони і поїзд їздить через день!!!!я цим поїздом їзджу вже 10 років по декілька раз на рік,і в останні роки,особливо літом,неможливо взяти білети за 45 днів ,некажучи вже далі!!!!Цього року я починала дивитись білети з 15 травня на 30 червня.кожен день,напротязі цілого дня моніторила білети і до 8 липня 2019 року не дали ні одного цілого купе(так як ми їдемо сім'єю і нам потрібно 4 місця),тільки верхні місця або по одному місці в різних вагонах!!!
    Відповісти
  • Валера
    Для пасажирів не благодарних добре а для провідників спитали робочий час 27 годин абсурт
    Відповісти

Читайте також