У Ковелі у перший день літа розпочався купальний сезон

На ковельській Турії у перший день літа розпочався купальний сезон. На міському пляжі, між автомобільними мостами по вулиці Незалежності та по вулиці Сагайдачного, щодня з 9.00 до 21.00. чергують матроси-рятувальники. Упродовж літнього сезону їх буде п'ятеро (працюватимуть позмінно - по двоє на чергуванні).

Як повідомив сьогодні під час оперативної наради у міськвиконкомі начальник відділу з питань цивільного захисту та екологічної безпеки міськвиконкому Юрій Дідковський, планують встановити додаткове чергування рятувальників й на міському водосховищі під час вихідних та святкових днів, коли біля водойми є велике скупчення відпочивальників.

Нагадаємо, що у Ковелі є офіційно встановлене лише одне місце організованого літнього відпочинку населення - міський пляж на річці Турія: 75 м. від мосту по вулиці Незалежності та 150 м. від мосту по вулиці Сагайдачного. Тож саме у цьому визначеному місці й працює рятувальна станція. Проте, влітку ковельчани масово купаються у непередбачених для цього місцях, беручи відповідальність за власну безпеку лише на себе.

1 червня дорослі та маленькі ковельчани уже розпочали купальний сезон на міському пляжі. Тож матроси пильнують громадян. Особливо неповнолітніх дітей, які цього дня (у день захисту дітей) купалися у водоймі без нагляду дорослих.

Як повідомили рятувальники, перший день літа минув спокійно, відпочивальників ще небагато. Але у сонячну погоду, яка нарешті встановилась, найбільше вода вабить дітей. Тож працюватимуть з особливою пильністю.


#Рятувальники #ЮрійДідковський #Турія

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також