1. Головна
  2. Новини
  3. Головні лікарі медичних закладів Волині заздрять ковельським медикам

Головні лікарі медичних закладів Волині заздрять ковельським медикам

30 травня на базі Ковельського МТМО відбулося виїзне засідання колегії управління охорони здоров'я облдержадміністрації. Повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

У ньому взяли участь головні лікарі медичних закладів Волині, які забезпечують надання первинної, вторинної та третинної медичної допомоги. Загалом близько 50 управлінців на чолі з начальником управління охорони здоров’я Ігорем Ващенюком прибули до Ковеля.

Під час засідання йшлося про надання педіатричної допомоги в області, діяльність станції переливання крові та інші. Керівник кадрової служби управління поінформувала присутніх про законодавчі зміни стосовно кадрових питань.

Учасники зібрання ознайомились з функціонуванням центральної районної лікарні та центру первинної медико-санітарної допомоги. Вони були приємно вражені оновленими після ремонту відділеннями. Із захопленням оглядали новітнє медичне обладнання, цікавилися його роботою та по-доброму заздрили ковельським медикам.

На завершення зустрічі Ігор Ващенюк висловив вдячність міській владі за взаєморозуміння та фінансову підтримку лікувальних закладів Ковеля.


#КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також