Головні лікарі медичних закладів Волині заздрять ковельським медикам

30 травня на базі Ковельського МТМО відбулося виїзне засідання колегії управління охорони здоров'я облдержадміністрації. Повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

У ньому взяли участь головні лікарі медичних закладів Волині, які забезпечують надання первинної, вторинної та третинної медичної допомоги. Загалом близько 50 управлінців на чолі з начальником управління охорони здоров’я Ігорем Ващенюком прибули до Ковеля.

Під час засідання йшлося про надання педіатричної допомоги в області, діяльність станції переливання крові та інші. Керівник кадрової служби управління поінформувала присутніх про законодавчі зміни стосовно кадрових питань.

Учасники зібрання ознайомились з функціонуванням центральної районної лікарні та центру первинної медико-санітарної допомоги. Вони були приємно вражені оновленими після ремонту відділеннями. Із захопленням оглядали новітнє медичне обладнання, цікавилися його роботою та по-доброму заздрили ковельським медикам.

На завершення зустрічі Ігор Ващенюк висловив вдячність міській владі за взаєморозуміння та фінансову підтримку лікувальних закладів Ковеля.


#КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також