1. Головна
  2. Новини
  3. 16 безпритульних котиків і собачок знайшли собі господарів у Ковелі

16 безпритульних котиків і собачок знайшли собі господарів у Ковелі

У Ковелі вперше відбувся благодійний ярмарок на підтримку безпритульних тварин. Його ініціювали власники кінотеатру «Прем’єра» - подружжя Руслана та Юрій Цюп'яшуки. Власне, й сама акція проходила у приміщенні кінотеатру (у торговельному центрі "Акцент") 31 травня та 2 червня у дні прем’єрного показу нової частини мультфільму «Секрети домашніх тварин-2».

Ідею влаштувати благодійний ярмарок підтримали представники волонтерського об’єднання «Kovel Animals» та активно долучилися до організації заходу.

За два дні акції кінотеатр відвідало кілька сотень людей: дивились мультфільми, передавали кошти на доброчинні справи на користь безпритульних тварин. А головне - 16 маленьких котиків і собачок знайшли собі дбайливих господарів. А точніше - вони самі завітали на ярмарок у пошуках домашніх улюбленців.

Таким чином сім кошенят та дев'ять песиків відтепер перестали бути безпритульними. Як запевнила Руслана Цюп'яшук, вони облов'язково триматимуть зв'язок з новими власниками чотирилапих, аби переконатися, що тваринки у безпеці, доглянуті та нагодовані. Крім того, є домовленість, що саме організатори благодійного ярмарку у недалекому майбутньому (коли кошенята та песики підростуть) оплатять стерилізацію.

Варто зауважити, що метою проведення подібного заходу було не лише прилаштувати тварин, а й популяризувати стерилізацію домашніх улюбленців, аби їхнє потомтсво не опинялося на вулиці. Саме таким чином можна контролювати (зменшувати) популяцію котів та собак на території міста.

Під час ярмарку усі бажаючі мали можливість пожертвувати певну суму коштів на утримання безпритульних тварин, які ще залишаються без господарів. Гроші волонтерам дуже необхідні: на лікування, стерилізацію та їжу тваринам.

За словами Руслани Цюп'яшук, складніша ситуація з дорослими котами та собаками. Для них знайти господаря нелегко. Під час акції "розібрали" лише маленьких тваринок.

Волонтерське об’єднання «Kovel Animals» та кінотеатр «Прем’єра» продовжують розпочату справу. У майбутньому благодійні акції на підтримку безпритульних тварин ще відбуватимуться у місті. Проте, якщо маєте бажання взяти домашнього улюбленця, не варто чекати особливої нагоди. Звертайтеся до волонтерів, адже ще чимало чотирилапих чекають на свого господаря.#БезпритульніТварини #Кінотеатр

Коментарі

Читайте також

Ковельчан закликають взяти собі безпритульну тваринку на благодійному ярмарку 31 травня та 2 червня

Ковельчан закликають взяти собі безпритульну тваринку на благодійному ярмарку 31 травня та 2 червня
Кінотеатр «Прем’єра» та Волонтерське об’єднання «KOVEL ANIMALS» вперше у Ковелі проведуть таку акцію на підтримку котиків і собачок, яким необхідний дім та дбайливий господар.

У Ковелі вперше проведуть благодійний ярмарок на підтримку безпритульних тварин ВІДЕО

У Ковелі вперше проведуть благодійний ярмарок на підтримку безпритульних тварин ВІДЕО
Він відбудеться у дні прем’єрного показу мультфільму «Секрети домашніх тварин-2»: 31 травня та 2 червня. Ініціатори та організатори заходу - кінотеатр «Прем’єра» та Волонтерське об’єднання «KOVEL ANIMALS».