На Волині посилюють контроль за дисципліною поліцейських у побуті

Сьогодні, 5 червня, у Головному управлінні Національної поліції у Волинській області проведено нараду під головуванням керівництва поліції області щодо дотримання співробітниками дисципліни та законності на службі та у повсякденному житті.

Поліція перевірить всі факти негідної поведінки співробітників поза службою. Реакція керівників підрозділів на такі випадки має бути миттєвою та жорсткою. За негідну поведінку, правопорушення у побуті співробітник має нести відповідальність.

- Поліцейський має бути прикладом для інших. Запевняю, що реагування керівництва поліції області на прояви негідної поведінки співробітників, як під час виконання ними службових обов'язків так і поза службою - безальтернативно принципове та жорстке, – зазначив Олександр Климовський т.в.о. начальника ГУНП у Волинській області.


Усю інформацію про можливу недостойну поведінку працівників поліції ретельно перевірятимуть. За результатами перевірок прийматимуть відповідні рішення.

Під час наради керівництвом поліції області визначено заходи, спрямовані на посилення дисципліни та відповідальності особового складу.

Поліція Волині також просить громадян у випадку неправомірних дій правоохоронців обов'язково та невідкладно повідомляти про це на лінію служби "102".


Джерело - Відділ комунікації поліції Волинської області#НаціональнаПоліція

Коментарі

Читайте також

У Ковелі поліція затримала зловмисника, який за вечір пограбував двох дівчат

У Ковелі поліція затримала зловмисника, який за вечір пограбував двох дівчат
Чоловіку повідомили про підозру у вчиненні злочину та обрали міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Йому загрожує від чотирьох до шести років позбавлення волі.