1. Головна
  2. Новини
  3. На перегоні Любитів – Ковель поїзд зіткнувся з вантажівкою

На перегоні Любитів – Ковель поїзд зіткнувся з вантажівкою

На початку літа, 1 червня, лише диво вберегло локомотивну бригаду та водія вантажівки від фатальних наслідків на перегоні Любитів – Ковель. Повідомляє прес-служба Укрзалізниці.
Фото ілюстративне

Водій КАМАЗу з причепом при діючій сигналізації виїхав на переїзд. Щоб уникнути зіткнення з вантажівкою машиніст застосував екстрене гальмування, однак гальмівний шлях вантажного поїзда виявився задовгим.

У результаті ДТП пошкоджено кабіну кузова та лобове скло машиніста, автозчеп, буферні ліхтарі. Крім того, пошкоджено обладнання переїзду: стовпчики переїзного огородження, світлофор переїзної сигналізації, релейну шафу. Водій КАМАЗу, на щастя, не постраждав, тепер на нього чекають штрафні санкції.

Залізничники нагадують, що злочинне нехтування водіями правил дорожнього руху, їх безвідповідальне ставлення до свого життя, безпеки пасажирів та залізничників може спричинити не лише фінансові витрати, але й трагічні наслідки.

За 5 місяців 2019 року на залізничних переїздах і коліях Укрзалізниці через порушення водіями правил дорожнього руху сталося 28 випадків ДТП, у тому числі 26 на переїздах, водії двічі в’їхали в бік поїзда. Внаслідок ДТП загинуло 6 осіб і 12 травмовано. Порівняно з відповідним періодом 2018 року кількість дорожньо-транспортних пригод зменшилася на 5 випадків, загиблих більше на 4, а травмованих менше на 2 особи.


#Укрзалізниця

Коментарі

Читайте також