Відомий у спортивних колах України ковельчанин відзначає 75-річний ювілей

Зі своїх 75 років ковельчанин Роман Кінаш шість десятиліть віддав інтелектуальній спортивні грі - шахи. Став кандидатом у майстри спорту. Роман Іванович відомий у спортивних колах не лише завдяки шахам, він також має звання кандидата у майстри спорту з метання списа. І, до речі, це своє досягнення нинішній ювіляр здобув ще у шкільні роки.

Як розповів Роман Кінаш, він народився на Галичині. Там закінчив школу. Потім поїхав вчитися у Чернівці, адже мріяв працювати в галузі індустрії. У той час багато молодих хлопців їхало розбудовувати Донбас і спеціаліст з Галичини теж туди відправився. Втім, його постійно манили красоти стародавнього Львова, тому юнак не зміг довго опиратися власним уподобанням і повернувся на свою малу батьківщину.

35 років Роман Кінаш прожив і відпрацював у місті Лева. Там же очолював місце школу з шахів, де виховав чимало талановитих спортсменів. Згодом переїхав жити до Ковеля, де бере активну участь у життєдіяльності міста. Він є постійним представником у команді ветеранів з шахів на місцевому, обласному та всеукраїнському рівнях. Його спортивним успіхам радіють ковельчани, адже Роман Іванович й понині займає призові місця. А ще – ювіляр захоплюється поезією, музикою.

Сьогодні Романа Кінаша з нагоди поважного ювілею урочисто привітали в мерії. Перший заступник міського голови Михайло Гетьман вручив від імені очільника Ковеля Олега Кіндера Подяку, квіти і пам’ятний подарунок.Джерело - ПроКовель


#Спорт

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Ковельчанка Ірина Артемук - зайняла друге місце у Всеукраїнському конкурсі

Ковельчанка Ірина Артемук - зайняла друге місце у Всеукраїнському конкурсі
Ірина Артемук очолює Дитячий клуб туристів-рятувальників «Контур» та навчає школярів на Станції юних туристів м. Ковеля. Вона отримала відзнаку у номінації "Керівник гуртка - 2019".

6 червня у Ковелі стартує відкритий чемпіонат України з веслування на байдарках і каное

6 червня у Ковелі стартує відкритий чемпіонат України з веслування на байдарках і каное
Він триватиме до 9 червня. Початок змагань о 9.00. Урочисте відкриття - 7 червня о 13.00. Очікується, що участь у чемпіонаті візьмуть близько 800 спортсменів з різних регіонів України.

«Кубок Чорного моря» їде у Ковель

«Кубок Чорного моря» їде у Ковель
Ковельська команда «Західний вітер» з веслування на човнах «Дракон» здобула перемогу у відкритому чемпіонаті Одеської області.