Відомий у спортивних колах України ковельчанин відзначає 75-річний ювілей

Зі своїх 75 років ковельчанин Роман Кінаш шість десятиліть віддав інтелектуальній спортивні грі - шахи. Став кандидатом у майстри спорту. Роман Іванович відомий у спортивних колах не лише завдяки шахам, він також має звання кандидата у майстри спорту з метання списа. І, до речі, це своє досягнення нинішній ювіляр здобув ще у шкільні роки.

Як розповів Роман Кінаш, він народився на Галичині. Там закінчив школу. Потім поїхав вчитися у Чернівці, адже мріяв працювати в галузі індустрії. У той час багато молодих хлопців їхало розбудовувати Донбас і спеціаліст з Галичини теж туди відправився. Втім, його постійно манили красоти стародавнього Львова, тому юнак не зміг довго опиратися власним уподобанням і повернувся на свою малу батьківщину.

35 років Роман Кінаш прожив і відпрацював у місті Лева. Там же очолював місце школу з шахів, де виховав чимало талановитих спортсменів. Згодом переїхав жити до Ковеля, де бере активну участь у життєдіяльності міста. Він є постійним представником у команді ветеранів з шахів на місцевому, обласному та всеукраїнському рівнях. Його спортивним успіхам радіють ковельчани, адже Роман Іванович й понині займає призові місця. А ще – ювіляр захоплюється поезією, музикою.

Сьогодні Романа Кінаша з нагоди поважного ювілею урочисто привітали в мерії. Перший заступник міського голови Михайло Гетьман вручив від імені очільника Ковеля Олега Кіндера Подяку, квіти і пам’ятний подарунок.Джерело - ПроКовель


#Шахи #Спорт

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

На чемпіонаті міста Ковеля визначено найсильніших шахістів серед дітей до 10 років ФОТО

На чемпіонаті міста Ковеля визначено найсильніших шахістів серед дітей до 10 років ФОТО
У змаганнях, які відбулись у комплексній ДЮСШ ім.Є.Кондратовича, взяли участь 45 спортсменів. Хто посів призові місця - інформує офіційний сайт Ковельської міської ради.