1. Головна
 2. Новини
 3. У Ковелі - масове отруєння відвідувачів ресторану

У Ковелі - масове отруєння відвідувачів ресторану

У м. Ковелі після родинного святкування в одному із закладів громадського харчування виник спалах гострої кишкової інфекції. Повідомляють у Волинському лабораторному центрі.

За медичною допомогою станом на 11.06.2019 року вже звернулось 13 осіб, з них 2 дітей, з симптомами харчового отруєння. За результатами медичного огляду хворим встановлено діагноз - «Гострий гастроентероколіт». Стан хворих середньої важкості.

Для з’ясування причин та обставин виникнення захворювань закладом громадського здоров’я Ковельським районним лабораторним відділенням Державної установи «Волинський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» невідкладно розпочато комплекс протиепідемічних заходів та епідеміологічне розслідування.

Під час епідеміологічного розслідування для проведення бактеріологічних, вірусологічних, фізико-хімічних лабораторних досліджень відібрано проби харчових продуктів, питної води, змиви з обладнання, посуду, інвентарю на харчоблоці харчової потужності, обстежено персонал та контаткних осіб. Лабораторні дослідження біоматеріалу від хворих та декретованих осіб, а також зразків навколишнього середовища тривають.

Для вжиття заходів та остаточного визначення причини та обставин отруєння людей залучено Держпродспоживслужбу м. Ковеля. Очікуємо результатів державного нагляду дотримання санітарного законодавства та законодавства в сфері безпечності харчової продукції.

Епідеміологічне розслідування триває.

На Волині утримується тенденція до збільшення кількості спалахів кишкових інфекцій, - кажуть епідеміологи. Лише упродовж останніх трьох років зареєстровано 16 спалахів, з них 8 виникли в закладах громадського харчування, 5 – в дитячих закладах, 3 – в побуті.

Літньо-осінній сезон характеризується найвищим рівнем захворюваності гострими кишковими інфекціями.


#НаціональнаПоліція

Коментарі

 • Ковельчанин
  Що за заклад? Щоб своїх дітей не потруїти!
  Відповісти
 • ковельчанка
  теж цікаво що це за заклад
  Відповісти
 • Ковельчанка
  Randevu "Зустріч"
  Відповісти
 • Анонім
  Можливо це ресторація "Ковель" та "золотий ключик". Останнім часом не дуже добрі відгуки про них ходять.
  Відповісти
 • Ковельчанка
  Це «Рандеву» . Святкували весілля, і дуже багато знайомих капають, це половина ще не звернулися до лікарів
  Відповісти
 • ....
  А перед весіллям в п'ятницю були хрестини. 40 чоловік отруєних.
  Відповісти
 • Потерпіла
  Рандеву.
  Після хрестин до 40 осіб інфіковано, після весілля так само. Офіційні дані не точні, дуууже багато лікуються вдома.
  Відповісти

Читайте також