1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельські футболісти показали, «хто вдома господар». Результат матчу - 11:0 ВІДЕО

У 25-турі Вищої ліги чемпіонату Волині з футболу ФЦ «Ковель-Волинь» на домашньому стадіоні приймав ківерцівський «Колос». Повідомляє kovel.tv.

У дебюті матчу ковельчани повністю заволоділи ініціативою та показали, «хто вдома господар». На 20-ій хвилині рахунок у матчі відкрив Андрій Лукашук, а через 4 хвилини його подвоїв Віталій Романчук. На 26-ій і 39-ій хвилині дублем відзначився Петро Мороз — 4:0.

У другому таймі оборона ківерчан повністю «зупинилась», а в воротах «Колоса» відзначились — Романчук Роман, 63; Заліпа Андрій, 69; Марчук Олег, 74; Ющук Артем, 76, 79; Ільїн Віталій, 81; Залібський Богдан, 83, — 11:0.

Після 25 матчів ФЦ «Ковель-Волинь» набрав 50 очок і посідає четверте місце у турнірній таблиці, у якій із 73-ма пунктами в доробку лідирує луцький «Вотранс».

Наступну та останню гру Чемпіонату Волині з футболу ковельчани проведуть 16 червня в Іваничах із НФК «Колос».