Юні футболісти ДЮФК «Тайм» Ковель стали чемпіонами Дитячої ліги Волині

Команда юних футболістів ДЮФК «Тайм» Ковель 2007/2008 років народження стала чемпіоном Дитячої ліги Волині 2018-2019 р. (2 ліга). Повідомляє прес-служба клубу.

У півфіналі хлопці обіграли команду «Олімпія» (с. Княгининок, Луцький район) з рахунком 2:0. Голи забили: Олександр Шворак та Андрій Омелянчук.

А у матчі за перше місце, поступаючись 0:1 на початку зустрічі, команда ковельчан переломила хід гри та здобула перемогу із рахунком 2:1. У ворота суперників - команди ФК «Забороль» (Луцький район), влучили Олександр Шворак та Андрій Кузьмич.

Тренери чемпіонів - Юрій Клімук та Юрій Мазур.

#ТаймКовель #Футбол

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Він відбувся у рамках R.M. cup 2019 junior турніру з футболу, що проходив на Київщині. Команда «Тайму» посіла 5-те місце серед 12 команд-учасниць. Зіграли 5 ігор, серед яких - 4 перемоги та лише одна поразка.