1. Головна
  2. Новини
  3. Юні футболісти ДЮФК «Тайм» Ковель стали чемпіонами Дитячої ліги Волині

Юні футболісти ДЮФК «Тайм» Ковель стали чемпіонами Дитячої ліги Волині

Команда юних футболістів ДЮФК «Тайм» Ковель 2007/2008 років народження стала чемпіоном Дитячої ліги Волині 2018-2019 р. (2 ліга). Повідомляє прес-служба клубу.

У півфіналі хлопці обіграли команду «Олімпія» (с. Княгининок, Луцький район) з рахунком 2:0. Голи забили: Олександр Шворак та Андрій Омелянчук.

А у матчі за перше місце, поступаючись 0:1 на початку зустрічі, команда ковельчан переломила хід гри та здобула перемогу із рахунком 2:1. У ворота суперників - команди ФК «Забороль» (Луцький район), влучили Олександр Шворак та Андрій Кузьмич.

Тренери чемпіонів - Юрій Клімук та Юрій Мазур.