У Ковелі продавцям магазинів нагадали про заборону продажу алкоголю та тютюну неповнолітнім

У рамках інформаційно - профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» інспектори ювенальної превенції Ковельського відділу поліції відвідали торговельні заклади міста. Працівникам закладів нагадали неухильно дотримуватись чинного законодавства, не продавати алкогольні, слабоалкогольні напої та тютюнові вироби дітям. Повідомляють у Ковельському відділі поліції Волинської області.

Таку роботу здійснюють задля обмеження можливостей для підлітків стати залежними від алкогольних напоїв та тютюнопаління. Крім того, неадекватна поведінка неповнолітніх через алкогольне сп’яніння нерідко стає причиною вчинення ними правопорушень- наголошує інспектор поліції Ірина Мельник.

Окремо інформуємо, що за порушення працівником підприємства (організації) торгівлі або громадського харчування правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами (ст.156 Кодексу України про адміністративні порушення) передбачено штраф від 30 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Якщо ж у продавця виникають сумніви щодо досягнення покупцем 18-річного віку, він має право вимагати у покупця алкогольних напоїв та тютюнових виробів документ, що засвідчує його вік.

У випадку виявлення фактів продажу в торговельних закладах неповнолітнім алкогольних напоїв, пива та тютюнових виробів, дзвоніть на лінію «102».


#НаціональнаПоліція

Коментарі

Читайте також