1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі відбулись змагання з пляжного волейболу

У Ковелі відбулись змагання з пляжного волейболу

На спортивних майданчиках, що знаходяться на набережній міського водосховища, відбулись змагання з пляжного волейболу серед чоловічих команд у двох вікових групах до 40 років та 40 років і старших. Повідомляє офіційний сайт Ковельської міськради.

У турнірі брали участь 5 команд: «Терапевт», «Волошки», «Сонечко», «Пожежник», «Локомотив» та 6 команд ветеранів: «Локомотив», “Садівник», «Пляж», «Рибак», “Брат” та «Локомотив - 2». Змагання проводились на двох майданчиках за коловою системою.

За результатами змагань (до 40 років) перемогу здобула команда «Сонечко» (Дручик Віктор та Олег Перов), ІІ місце посів «Пожежник» (Вадим Грек та Андрій Домарецький), ІІІ – «Локомотив» (Забалуєв Сергій та Дручик Віктор).

Серед ветеранів І місце виборола команда «Рибак» (Олександр Шматюк та Анатолій Шворак), ІІ - у команди «Локомотив» (Валерій Гарбар та Ромашук Віктор), ІІІ — у волейболістів «Пляжу» (Січкар Валентин та Григола Андрій).

Команди переможці та призери нагороджені грамотами і медалями, а переможці - кубками.