1. Головна
  2. Новини
  3. У День міста Ковеля відбудеться благодійний збір коштів для оздоровлення дітей з інвалідністю на Закарпатті

У День міста Ковеля відбудеться благодійний збір коштів для оздоровлення дітей з інвалідністю на Закарпатті

7 липня, у День міста Ковеля, проводитемься благодійний збір коштів для діток з інвалідністю на поїздку у Закарпаття на гарячі джерела з метою лікувальної профілактики і відпочинку. Про це повідомила громадська активістка, волонтер, ініціатор та безпосередній організатор проекту «Я - Особлива Мама» для жінок, які виховують дітей з інвалідністю, Марина Громова.

Цей проект вперше відбувся у Ковелі в квітні цього року. Він став досить успішним та викликав значну кількість позитивних відгуків серед громадськості. Адже був спрямований на підтримку матерів, які мають дітей з особливими потребами.

На реалізації одного проекту Марина Громова не зупинилася. Вона продовжує опікуватися особливими родинами та планує організувати ще один, не менш важливий захід - оздоровлення діток в екологічно чистому куточку України. Для цього їй необхідна підтримка і фінансова допомога усіх небайдужих людей.

- Для багатьох мам цей день змінив життя, а головне ми віднайшли один одного, стали як одна сім'я і, повірте, це об'єднання видно і до нині. Але ще є одна невиконана місія: відвезти діток у Закарпаття. Так хочеться, щоб вона мала місце в реальності, - каже волонтерка.


День міста Ковеля, який будемо відзначати 7 липня, є чудовою можливістю привернути увагу широкого загалу людей та зробити внесок у добру справу. Збір коштів проводитиметься під час святкових заходів у центрі міста.

- Разом з особливими мамами ми будемо стояти з фотозонами біля фонтану. Дуже будемо вдячні вашій допомозі, адже лише спільними зусиллями робляться такі великі справи. Долучайтеся до дитячої мрії, допоможіть її здійснити, - зауважує Марина Громова та запрошує до співпраці.


Переказати кошти на оздоровлення дітей можна й на рахунок у банку.

Номер картки Приват: 5168 7422 3327 3113
Отримувач: Громова Марина Сергіївна
Призначення платежу: для благодійного проекту.

#МаринаГромова #Благодійність #СоціальнийЗахист #Проекти

Коментарі

Читайте також