1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельчанин Аркадій Войтюк разом з гуртом «ВІА Кіп’яток» отримав відзнаку від YouTube

Ковельчанин Аркадій Войтюк разом з гуртом «ВІА Кіп’яток» отримав відзнаку від YouTube

Ковельчанин Аркадій Войтюк разом зі своїм гуртом «ВІА Кіп’яток» отримав відзнаку від YouTube. Про це він написав на власних сторінках у соцмережах:

- Приїжджаєш додому, а тут БАЦ! Прийшла нагорода від YouTube за 100 000 підписників на каналі ВІА Кіп'ятка! Дякуємо усім, хто з нами! До речі, сьогодні в «Синьої смужки» капнуло 18 млн переглядів, - зауважив співак.


Наразі у колективу, який створили коміки з команди «VIP Тернополь» Тарас Стадницький, Віктор Гевко та Аркадій Войтюк, уже понад 122 тисячі підписників на каналі YouTube. Це стало можливим завдяки шаленій популярності пісні «Синя смужка», прем’єра якої відбулася трохи менше року тому. За цей час відео переглянули понад 18 мільйонів людей.

Нагорода, яку отримали музиканти, є «Срібною кнопкою», яку вручає YouTube найпопулярнішим каналам з великою кількістю підписників у мережі. Аби отримати «Золоту кнопку» канал гурту «ВІА Кіп’яток» має зібрати 1 мільйон прихильників. Тож бажаємо ковельчанину та його команді творчих успіхів та нових висот!

Підписатися на канал можна за посиланням:
https://www.youtube.com/channel/UCP7ABlqqzN2pigNGXYmkB1Q#АркадійВойтюк

Коментарі

Читайте також

Ковельчанин Аркадій Войтюк разом зі своїм гуртом «ВІА Кіп’яток» готовий їхати на «Євробачення-2019» від України

Ковельчанин Аркадій Войтюк разом зі своїм гуртом «ВІА Кіп’яток» готовий їхати на «Євробачення-2019» від України
Про це учасники колективу написали на сторінці «VIP Тернопіль» в мережі Фейсбук. І хоч усі розуміють, що це був жарт, у коментарях фанати гумористів підтримують цю ідею.

Своє 30-річчя відомий співак, ковельчанин Аркадій Войтюк зустрів, як і годиться артисту - на сцені

Своє 30-річчя відомий співак, ковельчанин Аркадій Войтюк зустрів, як і годиться артисту - на сцені
У складі команди мюзиклу «Notre Dame de Paris» він виступав з концертом у Києві. "30 років, Палац Україна, аншлаг! Що може бути краще для артиста", - написав молодий ювіляр у соцмережах.