1. Головна
  2. Новини
  3. 9 липня у Ковелі в приватному секторі сталася пожежа ВІДЕО

9 липня у Ковелі в приватному секторі сталася пожежа ВІДЕО

Учора ввечері, після 19 години, на вулиці Вишневій (мікрорайон вул. Черняховського) сталася пожежа. Загорілась господарська споруда, з якої вогонь перекинувся на інші будівлі у дворі приватного помешкання. За словами рятувальників, вигоріло близько 300 м кв площі та усе, що зберігалося у цих спорудах. Причину займання наразі встановлюють.

Стовп чорного диму та їдкий запах продуктів горіння було видно й відчутно у найвіддаленіших куточках міста Ковеля. Як розповіли нашому виданню сусіди, очевидці пожежі, на території приватного обійстя займалися розбиранням автомобілів на запчастини. Вочевидь, там і зберігалися різного роду горючі речовини (мастила тощо).

Мешканці вулиці кажуть, що пожежі у цьому дворі виникають не вперше. Проте цього разу від вогню постраждали й сусідні будинки, у яких від високої температури та "вогняних" шматків, які долітали за кілька метрів, потріскали вікна, поплавились антимоскитні сітки, зіпсувалось оздоблення стін (штукатурка та пінопласт під нею). Про потерпілих у вогні наразі не повідомляють, як і про те, чи легальним був такий бізнес і хто відшкодує збитки сусідам.

#Рятувальники

Коментарі

Читайте також

Знімали з дерева кота, відчинили бабусі двері, розчистили дорогу: як минув тиждень у ковельських рятувальників

Знімали з дерева кота, відчинили бабусі двері, розчистили дорогу: як минув тиждень у ковельських рятувальників
Начальник відділу з питань цивільного захисту та екологічної безпеки Юрій Дідковський розповів про надзвичайні події, що трапилися в місті в останні дні червня.