Оприлюднили склад дільничних виборчих комісій у м. Ковелі

Окружна виборча комісія сформувала склад 249 дільничних виборчих комісій одномандатному виборчому окрузі №21 з центром у Ковелі.

Дільнична виборча комісія № 070990

Адреса дільниці: вул.Незалежності, 17А ("Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України" Ковельський міськміжрайонний відділ).

Межі дільниці: вул.Коцюбинського, вул.Кубанська, вул.Лісова, вул.Луцька, вул.Незалежності: 13–36, 38, 40–40А, 42, 44–46, 48–50, 52–54, 56, 58; вул.Некрасова, вул.Паркова, вул.Тімірязєва

Голова комісії – Романюк Ірина Павлівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Заступник голови комісії – Большакова Валентина Іванівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Секретар комісії – Самчук Геннадій Григорович, 1979 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".

Дільнична виборча комісія № 070991

Адреса дільниці: вул.Незалежності, 29 (школа №1, актова зала, 1-й поверх).

Межі дільниці: вул. Академіка Люльки, вул.Винниченка: 1–10А, 12–12А; вул.Запорізька, вул.Мечникова, вул.Незалежності: 37, 60, 62–68, 70–72; вул.Чайковського

Голова комісії – Нечволов Олександр Олександрович, 1967 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".
Заступник голови комісії – Лічман Галина Юріївна, 1951 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Секретар комісії – Трофімова Людмила Петрівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність".

Дільнична виборча комісія № 070992

Адреса дільниці: вул.Грушевського, 56 (Ковельська філія ВАТ "Волиньобленерго", конференц-зал)

Межі дільниці: вул.Богуна, вул.Винниченка: 11, 13–37, 39–39А; вул.Вітовського, вул.Грибоєдова, вул.Грушевського: 18, 24–24А, 44, 46–124; вул.Данила Нечая, вул.Космонавтів, вул.Липинського, вул.Сеченова, вул.Уласа Самчука, вул.Ціолковського, пров.Богуна, пров.Грибоєдова, пров.Грушевського

Голова комісії – Шевчук Тетяна Василівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Заступник голови комісії – Подліпінська Тетяна Олександрівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність".
Секретар комісії – Пащук Галина Зінов’ївна, 1939 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Дільнична виборча комісія № 070993

Адреса дільниці: вул.Незалежності, 49, (гімназія, спортивна зала, 1-й поверх)

Межі дільниці: вул.Грушевського: 13, 15–17, 21, 25–43А, 45; вул.Кармелюка, вул.Незалежності: 39, 41, 43, 47, 51, 74, 76–78, 80; вул.Смирнова

Голова комісії – Загвоздіна Зоя Олександрівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Калюжний Олександр Володимирович.
Заступник голови комісії – Валерко Петро Іванович, 1950 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Секретар комісії – Шпарук Ольга Петрівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність".

Дільнична виборча комісія № 070994

Адреса дільниці: вул.Чубинського, 16, (гуртожиток Ковельського центру професійно-технічної освіти)

Межі дільниці: вул.Богомольця, вул.Вербицького, вул.Івасюка, вул.Кониського, вул.Федора Одрача, вул.Чубинського

Голова комісії – Пустова Світлана Микитівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Івахів Степан Петрович.
Заступник голови комісії – Алєксєєнко Світлана Миколаївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ".
Секретар комісії – Савлук Наталія Володимирівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Сінчук Богдан Володимирович.

Дільнична виборча комісія № 070995

Адреса дільниці: вул.Ветеранів, 18, (клуб пасажирського вагонного депо, велика зала)

Межі дільниці: вул.Ветеранів, вул.Залізнична, вул.Косачів: 7–58; вул.Сагайдачного: 8;

Голова комісії – Дудка Світлана Вікторівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Заступник голови комісії – Кашуба Світлана Петрівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Горішний Василь Олександрович.
Секретар комісії – Чечель Тетяна Леонідівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Дільнична виборча комісія № 070996

Адреса дільниці: вул.Незалежності, 94, (будинок вчителя, танцювальна зала, 3-й поверх)

Межі дільниці: вул.Незалежності: 55, 57, 59, 61, 69–69А, 86–102; вул.Олени Пчілки

Голова комісії – Ярмолюк Григорій Олександрович, 1973 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Заступник голови комісії – Гапонюк Ольга Василівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Івахів Степан Петрович.
Секретар комісії – Костецька Анна Рафалівна, 1998 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дільнична виборча комісія № 070997

Адреса дільниці: вул.Незалежності, 100, (Палац учнівської молоді імені Івана Франка, фойє)

Межі дільниці: бульвар Леcі Українки, вул.Драгоманова, вул.Незалежності: 104–108; вул.1-го Грудня

Голова комісії – Холонюк Лариса Семенівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Івахів Степан Петрович.
Заступник голови комісії – Крисевич Тамара Сергіївна, 1949 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Секретар комісії – Соловянчик Світлана Іванівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Дільнична виборча комісія № 070998

Адреса дільниці: вул.Міцкевича, 10 (Народний дім "Просвіта", фойє)

Межі дільниці: вул.Валентина Данилюка, вул.Гоголя, вул.Грушевського: 1–12, 14; вул.Котляревського, вул.Михайла Гаврилка, вул.Міцкевича: 1–51А; вул.Незалежності: 109, 115–117, 119–121, 140–178; вул.Толстого, вул.Фабрична, пров.Тараса Шевченка

Голова комісії – Карпук Людмила Володимирівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
Заступник голови комісії – Бурзаковська Людмила Романівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Секретар комісії – Козакова Марина Володимирівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Сінчук Богдан Володимирович.

Дільнична виборча комісія № 070999

Адреса дільниці: вул.Міцкевича, 59А (школа №10, фойє, 1- поверх)

Межі дільниці: вул.Будищанська, вул.Винниченка: 38, 40–81; вул.Гагаріна, вул.Донцова, вул.Загородня, вул.Крип’якевича, вул.Лазарчука, вул.Мазепи, вул.Міцкевича: 52–107; вул.Нова, вул.Остапа Вересая, вул.Павлова, вул.Пилипа Орлика, вул.Садова, вул.Тараса Шевченка: 13–13А, 15–19, 21–60; вул.Чехова, вул.Шопена, вул.Шостаковича, пров.Будищанський, пров.Гагаріна, пров.Міцкевича

Голова комісії – Ратнюк Тарас Сергійович, 1999 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
Заступник голови комісії – Серебряков Сергій Володимирович, 1989 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".
Секретар комісії – Бурдило Юліана Степанівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність".

Дільнична виборча комісія № 071000

Адреса дільниці: вул.Тараса Шевченка, 115, (Ковельська геолого-розвідувальна експедиція, актова зала)

Межі дільниці: вул.Геологів, вул.Довбуша, вул.Жуковського, вул.Зелена, вул.Лугова, вул.Ніла Хасевича, вул.Південна, вул.Польова, вул.Рилєєва, вул.Тараса Шевченка: 61–131А; вул.Федьковича, вул.Червоного Хреста, пров.Зелений, пров.Польовий

Голова комісії
– Грушецька Олена Василівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Заступник голови комісії – Перевозник Ольга Володимирівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Секретар комісії – Вишневська Ірина Михайлівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дільнична виборча комісія № 071001

Адреса дільниці: вул.Незалежності, 138 (школа №3, актова зала, 2-й поверх)

Межі дільниці: вул.Бортнянського, вул.Леонтовича, вул.Незалежності: 75, 79А, 83–85, 112–114, 118, 126–132; вул.Подколоднова, вул.Пушкіна, вул.Степана Бандери, вул.Тараса Шевченка: 2–12, 14;

Голова комісії
– Колода Оксана Панасівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Заступник голови комісії – Оніщук Надія Леонтіївна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність".
Секретар комісії – Шворак Олена Іванівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дільнична виборча комісія № 071002

Адреса дільниці: вул.Театральна, 21 (школа №8, спортивна зала, 2-й поверх)

Межі дільниці: вул.Косачів: 1–5; вул.Мічуріна, вул.Театральна: 1–19;

Голова комісії – Балик Петро Петрович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".
Заступник голови комісії – Масловська Алла Олександрівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
Секретар комісії – Товкач Тетяна Степанівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Дільнична виборча комісія № 071003


Адреса дільниці: вул.Театральна, 17, (школа №5, гімнастична зала, 1-й поверх)

Межі дільниці: вул.Сагайдачного: 1–6Д, 9–30; вул.Театральна: 20–93;

Голова комісії – Селепина Валентина Павлівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Івахів Степан Петрович.
Заступник голови комісії – Шевело Тетяна Володимирівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Сінчук Богдан Володимирович.
Секретар комісії – Білецька Світлана Йосипівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Калюжний Олександр Володимирович.

Дільнична виборча комісія № 071004

Адреса дільниці: вул.Модеста Левицького, 1 (школа №7, фойє, 1- поверх)

Межі дільниці: вул.Брестська: 66–66А, 68, 70, 72, 74, 76–78, 80, 82, 93–95, 97, 99, 101, 107, 109; вул.Велика Гончарна, вул.Володимирська: 1–55, 57, 59, 61, 63–63А, 67, 69–69А, 71, 73–73А, 75; вул.Воля, вул.Дружби, вул.Зерова, вул.Леся Курбаса, вул.Макаренка, вул.Мала Гончарна, вул.Миколи Пирогова, вул.Модеста Левицького: 2–46, 48–50, 54–54А, 58, 60–60А, 64–64А, 66–68; вул.Набережна, вул.Панаса Мирного, вул.Річкова, вул.Соборна, вул.Церковна, вул.8-го Березня

Голова комісії – Глазунов Юрій Михайлович, 1951 року народження, суб’єкт подання – Калюжний Олександр Володимирович.
Заступник голови комісії – Козак Вікторія Петрівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ".
Секретар комісії – Кольбіхіна Галина Павлівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Дільнична виборча комісія № 071005


Адреса дільниці: вул.Володимирська, 97А (підприємство теплових мереж "Ковельтепло", актова зала, 2-й поверх)

Межі дільниці: вул.Володимирська: 85, 87, 89, 91А; вул.40 років Перемоги: 7–13;

Голова комісії
– Демчук Раїса Володимирівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ".
Заступник голови комісії – Тужилова-Коцурська Ольга Юріївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Секретар комісії – Войстрікова Валентина Іванівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Івахів Степан Петрович.

Дільнична виборча комісія № 071006


Адреса дільниці: вул.Володимирська, 124 (Палац культури імені Т.Шевченка, фойє)

Межі дільниці: вул.Володимирська: 93–93А, 95, 97, 99, 101; вул.40 років Перемоги: 3–5;

Голова комісії – Веніславський Ігор Святославович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Калюжний Олександр Володимирович.
Заступник голови комісії – Фіщук Надія Микитівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Горішний Василь Олександрович.
Секретар комісії – Ківер Тетяна Василівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Дільнична виборча комісія № 071007

Адреса дільниці: вул.Заводська, 31 (навчально-виховний комплекс №11, фойє)

Межі дільниці: вул.Богачука, вул.Володимирська: 56, 58, 60, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76–78А, 80, 82, 84–84А, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 108, 110, 114–114А, 116, 118; вул.Глібова, вул.Данила Галицького, вул.Заводська: 6, 11, 15, 25–29; вул.Квітнева, вул.Княгині Ольги, вул.Піщана, вул.Полковника Литвинюка, вул.Сергія Рудика, вул.1-го Травня, пров.полковника Литвинюка

Голова комісії – Ярошук Надія Дмитрівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ".
Заступник голови комісії – Оксеньчук Віталій Миколайович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Калюжний Олександр Володимирович.
Секретар комісії – Пахольчук Наталія Юріївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дільнична виборча комісія № 071008

Адреса дільниці: вул.Заводська, 23 (Ковельський промислово-економічний коледж, бібліотека, 1-й поверх)

Межі дільниці: вул.Вальсроде, вул.Варшавська, вул.Володимирська: 103, 105–105А, 109, 111, 115, 117, 119–168, в/ч 0208; вул.Довженка, вул.Заводська: 9, 13, 17–23; вул.Львівська, вул.Малишка, вул.Підгірських, вул.Самійла Величка.

Голова комісії
– Зарецька Анастасія Русланівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Сінчук Богдан Володимирович.
Заступник голови комісії – Хвіщук Валентина Анатоліївна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Івахів Степан Петрович.
Секретар комісії – Бідненко Ганна Іванівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дільнична виборча комісія № 071009

Адреса дільниці: вул.Відродження, 2 (гуртожиток технічного ліцею, конференц-зал, 1-й поверх)

Межі дільниці: вул.Відродження: 2–6, 8, 10–12А; вул.Заводська: 3–5, 7;

Голова комісії – Руднік Юлія Володимирівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Івахів Степан Петрович.
Заступник голови комісії – Черняховська Ірина В'ячеславівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Секретар комісії – Омельчук Світлана Миколаївна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Дільнична виборча комісія № 071010

Адреса дільниці: вул.Відродження, 12А (школа мистецтв, актова зала)

Межі дільниці:
вул.Відродження: 1–1Д, 7, 9, 14–92; вул.Тараса Боровця

Голова комісії – Ратченкова Раїса Іванівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Заступник голови комісії – Антонюк Сергій Петрович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Горішний Василь Олександрович.
Секретар комісії – Заголюк Юлія Василівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дільнична виборча комісія № 071011

Адреса дільниці: вул.Холмська, 48 (державне підприємство "Ковельське лісове господарство", актова зала)

Межі дільниці: вул.Барвінкова, вул.Величковського, вул.Вереснева, вул.Вишнева, вул.Волинська, вул.Волошкова, вул.Гайова, вул.Грінченка, вул.Дорошенка, вул.Івана Сірка, вул.Кленова, вул.Князя Романа, вул.Кондратюка, вул.Кривоноса, вул.Кримського, вул.Кришталева, вул.Медова, вул.Модеста Левицького: 47, 51А–53, 55–57, 59, 61–63, 65, 69–202; вул.Мрії, вул.Наливайка, вул.Низинна, вул.Огієнка, вул.Полуботка, вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.Степана Руданського, вул.Тополева, вул.Холмська, вул.Цинкаловського, вул.Черняховського, вул.Чорновола, вул.Чумацька, вул.Шолохова, пров.Модеста Левицького.

Голова комісії – Війтик Юлія Вікторівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Заступник голови комісії – Азарова Оксана Іванівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Івахів Степан Петрович.
Секретар комісії – Мельник Олена Олексіївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Горішний Василь Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 071012

Адреса дільниці: вул.Брестська, 23 (школа №6, спортивна зала, 1-й поверх)

Межі дільниці: вул.Академіка Кравчука, вул.Ашхабадська, вул.Брестська: 1–65, 67, 69–69А, 71, 73, 75, 79, 81, 83–85; вул.Брюлова, вул.Вавілова, вул.Вишневецького, вул.Гайдамацька, вул.Генерала Грекова, вул.Івана Губи, вул.Івана Підкови, вул.Івана Федорова, вул.Київська, вул.Кобилянської, вул.Коперника, вул.Крушельницької, вул.Лепкого, вул.Молодіжна, вул.Наталії Ужвій, вул.Окружна, вул.Олексія Шума, вул.Партизанська, вул.Патріарха Мстислава, вул.Саксаганського, вул.Старицьких, вул.Шукшина, пров.академіка Кравчука, пров.Патріарха Мстислава

Голова комісії
– Самчинська Анна Василівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".
Заступник голови комісії – Денисюк Галина Федорівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність".
Секретар комісії – Цибуковська Марія Василівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Горішний Василь Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 071013

Адреса дільниці: вул.Ватутіна, 108, с.Вербка, Ковельський р-н, ("Вербська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів", навчальний кабінет)

Межі дільниці: вул.Володимира Кияна, вул.селище Льонзаводу, пров.Володимира Кияна, пров.Другий Ватутіна, пров.Міяковського

Голова комісії – Пліс Аліна Іванівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність".
Заступник голови комісії – Кузьмінець Надія Никифорівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
Секретар комісії – Слободяк Галина Олександрівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Дільнична виборча комісія № 071014

Адреса дільниці: вул.Брестська, 198, (шляхово-будівельне управління-63, актова зала)

Межі дільниці: вул.Анатолія Грищенка, вул.Анатолія Грищенка12, вул.Березовського, вул.Брестська: 88–92, 96, 98, 100, 102–106, 108–108А, 109А–400; вул.Брестська 454км, вул.Гвардійська, вул.Гулака-Артемовського, вул.Драй-Хмари, вул.Дунаєвського, вул.Ломоносова, вул.Перемоги, пров.Драй-Хмари

Голова комісії – Даниленко Людмила Євгеніївна, 1969 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Заступник голови комісії – Ілюк Валентина Василівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Калюжний Олександр Володимирович.
Секретар комісії – Іллюк Галина Ярославівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Дільнична виборча комісія № 071015

Адреса дільниці: вул.Сухомлинського, 2 (школа №2, спортивна зала)

Межі дільниці: вул.Айвазовського, вул.Багряного, вул.Вороного, вул.Генерала Миколи Шаповала, вул.Героїв Крут, вул.Грабовського, вул.Достоєвського, вул.Залізняка, вул.Івана Франка, вул.Мирна, вул.Олега Матіжева, вул.Петра Могили, вул.Сергія Тимошенка, вул.Сурікова, вул.Сухомлинського, вул.Фестивальна, вул.Шептицького, вул.Шишкіна, вул.Ярослава Мудрого, пров.Достоєвського, пров.Фестивальний

Голова комісії – Ковальська Світлана Василівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Заступник голови комісії – Стецюк Олена Данилівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Сінчук Богдан Володимирович.
Секретар комісії – Чечель Надія Михайлівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дільнична виборча комісія № 071016

Адреса дільниці: вул.Богдана Хмельницького, 17 ("Ковельська госпрозрахункова поліклініка" Волинської обласної ради", фойє, 1-й пов.)

Межі дільниці: вул.Бенделіані, вул.Богдана Хмельницького, вул.Глінки, вул.Гребінки, вул.Зарічна, вул.Зелінського, вул.Комарова, вул.Крилова, вул.Лаховського, вул.Миколайчука, вул.Олійника, вул.Північна, вул.Роксолани, вул.Санітарна, вул.Симоненка: 1–67, 69–69А, 71–87, 89, 91–101А; вул.Ходкевича, вул.Юності, пров.Богдана Хмельницького, пров.Миколайчука

Голова комісії – Канаєва Олена Миколаївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".
Заступник голови комісії – Пришляк Лариса Леонідівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність".
Секретар комісії – Канаєв Геннадій Олександрович, 1954 року народження, суб’єкт подання – Калюжний Олександр Володимирович.

Дільнична виборча комісія № 071017

Адреса дільниці: вул.Симоненка, 76 (школа №12, фойє, 1-й поверх)

Межі дільниці: вул.Алчевської, вул.Батуринська, вул.Братковського, вул.Братуня, вул.Василя Стуса, вул.Генерала Чупринки, вул.Генерала Юрія Тютюнника, вул.Григорія Сковороди, вул.Дачна, вул.Заньковецької, вул.Івана Гонти, вул.Князя Острозького, вул.Козацька, вул.Коновальця, вул.Короленка, вул.Костомарова, вул.Менделєєва, вул.Миколи Теодоровича, вул.Назарія Яремчука, вул.Олексія Тихого, вул.Олени Теліги, вул.Олеся Гончара, вул.Поліська, вул.Полтавська, вул.Симона Петлюри, вул.Симоненка: 68, 70, 88, 90, 101Б–127; вул.Софії Русової, вул.Чигиринська, пров.Другий Симоненка, пров.Коновальця, пров.Олексія Тихого, пров.Симоненка

Голова комісії – Никитюк Лілія Борисівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність".
Заступник голови комісії – Шиманська Катерина Кузьмівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Івахів Степан Петрович.
Секретар комісії – Малюк Ольга Володимирівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Горішний Василь Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 071018

Адреса дільниці: вул.Олександра Олеся, 9 (школа №9, спортивна зала)

Межі дільниці: вул.Архипенка, вул.Воїнів-Інтернаціоналістів, вул.Герцена, вул.Карпенка-Карого, вул.Кільцева, вул.Коккінакі, вул.Корольова, вул.Кривенького, вул.Купріна, вул.Лермонтова, вул.Лисенка, вул.Олександра Олеся, вул.Ольжича, вул.Поштова, вул.Рєпіна, вул.Січових Стрільців, вул.22 Січня, пров.Корольова, пров.Лєрмонтова, пров.Рєпіна

Голова комісії – Сачук Клавдія Петрівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Заступник голови комісії – Бідненко Сергій Борисович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Секретар комісії – Шворак Ірина Петрівна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Дільнична виборча комісія № 071019

Адреса дільниці: вул.40 років Перемоги, 18 (навчально-виховний комплекс №13, їдальня, 1-й поверх)

Межі дільниці: вул.Володимирська: 79, 81–81А, 83–83А; вул.40 років Перемоги: 15–20; пров.40 років Перемоги

Голова комісії – Охримук Софія Федорівна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Горішний Василь Олександрович.
Заступник голови комісії – Сарапіна Людмила Олексіївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Івахів Степан Петрович.
Секретар комісії – Дричик Ольга Григорівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Дільнична виборча комісія № 071020 - Спеціальна дільниця

Адреса дільниці: вул.Б.Хмельницького, 17

Назва установи: Комунальний заклад "Волинська обласна лікарня "Хоспіс" м.Ковель"

Голова комісії – Наришев Борис Володимирович, 1948 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність".
Заступник голови комісії – Ткачук Світлана Володимирівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Секретар комісії – Мороз Сергій Миколайович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Калюжний Олександр Володимирович.

Дільнична виборча комісія № 071021 - Спеціальна дільниця

Адреса дільниці: вул.Олени Пчілки, 4

Назва установи: Комунальне некомерційне підприємство Ковельське міськрайонне територіальне медичне об’єднання Ковельської міської ради Волинської області

Голова комісії – Гусар Людмила Іванівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Заступник голови комісії – Костюкевич Юрій Петрович, 1965 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність".
Секретар комісії – Сторчак Тетяна Миколаївна, 1956 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".


Дільнична виборча комісія № 071022 - Спеціальна дільниця

Адреса дільниці: вул.Т.Шевченка, 20

Назва установи: Державна установа "Ковельська виховна колонія"

Голова комісії
– Гаврилюк Наталія Олександрівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Заступник голови комісії – Мірчук Олексій Михайлович, 1954 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Секретар комісії – Борисюк Олександр Іванович, 1982 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Детальніше ознайомитись зі складом усіх дільничних виборчих комісій 21-го округу, куди входить місто Ковель, Ковельський, Ратнівський, Старовижівський, Шацький райони Волині, можна за посиланням: http://www.kovelrada.gov.ua/vibori_2019.html.


#Вибори #РеєстрВиборців

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також