1. Головна
  2. Новини
  3. Особливі спортсмени з Ковеля провели майстер-клас з паралімпійського виду спорту для гостей з різних країн

Особливі спортсмени з Ковеля провели майстер-клас з паралімпійського виду спорту для гостей з різних країн

Уже багато років поспіль в урочищі Фасти, поблизу міста Ковеля, християнський відпочинок “Єдність” збирає чимало людей з особливими потребами. Тут вони мають можливість гарно відпочити на природі, поспілкуватись біля вечірнього вогнища, покататись верхи на конях, спробувати себе у вікторинах, конкурсах. Розповідають на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Громадська організація “Асоціація осіб з інвалідністю “Добродія в дії” відвідала християнський відпочинок “Єдність” та провела майстер-клас з паралімпійського виду спорту - фізкультурно-оздоровчу гру з боча.

Участь у них взяли представники з різних куточків України, зокрема – Волинської, Рівненської, Харківської, Вінницької, Сумської, Одеської, Донецької, Львівської, Черкаської, Хмельницької, Житомирської та Тернопільської областей. Приїхали представники сусідніх країн – Молдови, Білорусі та Польщі.

Змагалися дев'ять команд. До складу кожної увійшли по три гравці. Згідно своїх можливостей учасники були поділені на 3 класи.

У результаті ковельчани здобули чимало призових місць. Марчук Дмитро став переможцем змагань у своїй категорії. Баюк Тетяна, Рихтюк Юрій та Дудка Олександр зайняли другі місця, Ващук Анастасія, Яцунік Валерій, Мельничук Василь – треті.


#Боча #СоціальнийЗахист #Спорт

Коментарі

Читайте також