1. Головна
  2. Новини
  3. Водії вантажних авто перекрили міжнародну трасу "Київ-Ковель-Ягодин" ФОТО

Водії вантажних авто перекрили міжнародну трасу "Київ-Ковель-Ягодин" ФОТО

Водії вантажних автомобілів перекрили трасу "Київ-Ковель-Ягодин". Поблизу селища Люблинець водії фур безперервно ходять пішохідним переходом. Таким чином вони висловлюють своє невдоволення порядком видачі дозволів на міжнародні перевезення. Про це Інформаційному агентству ВолиньPost повідомили у секторі комунікації поліції області.

Поліція забезпечує порядок на місці протесту. Задіяні 10 правоохоронців. Значних заторів, кажуть у поліції, наразі немає. До слова, акція протесту була і вчора, 22 липня, на вулиці Варшавській у Ковелі.

Як повідомляє Ковель Онлайн, перекриття дороги далекобійниками спричинене відсутністю польських дозволів, тобто далекобійникам не можна їхати через Польщу, внаслідок цього парковки забиті фурами і всі перевезення затримуються.

Фото з місця події - https://www.facebook.com/kovel.online/


#ТранспортніПеревезення #Митниця #польща_україна #перекриття_ковель #блокування_дороги #перекриття_люблинець #акція_блокуваннятраси

Коментарі

Читайте також

У Ковелі при отриманні хабара затримано посадовця Управління Укртрансбезпеки ВІДЕО

У Ковелі при отриманні хабара затримано посадовця Управління Укртрансбезпеки ВІДЕО
Головний спеціаліст пункту видачі дозволів «Ковель» отримував з автоперевізників неправомірну вигоду за безперешкодну видачу документів на здійснення міжнародних вантажних автоперевезень.