1. Головна
  2. Новини
  3. На дільниці Ковель-Ізов успішно працюють локомотиви американського виробництва General Electric

На дільниці Ковель-Ізов успішно працюють локомотиви американського виробництва General Electric

Локомотиви General Electric ефективно працюють на нових маршрутах. Так, нові локомотиви проходять експлуатацію на дільниці Ковель — Ізов Львівської залізниці. Це вже четверта регіональна філія Укрзалізниці, де задіяні до перевезень тепловози GE. Про це розповів голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, - повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

За словами керівника компанії, основне завдання випробувань було проаналізувати перспективу використання односекційного локомотива ТЕ33АC замість двосекційних, які нині обслуговують вантажний рух на цій дільниці.

- Тепловози General Electric показали пристойні результати на цій дільниці. Так, для пропуску 10 пар поїздів вказаною дільницею необхідно 3 тепловози GE проти 5 тепловозів серії 2ТЕ116. Крім того, за нашими підрахунками, експлуатація цих тепловозів на дільниці Ковель — Ізов — Ковель дозволить нам економити суму близько 35 млн грн на рік. За рахунок економії дизельного палива — 18,6 млн грн, економії витрат на технічне обслуговування — 9,8 млн грн, — зазначив Євген Кравцов.


Загалом дільниця Ковель — Ізов є частиною стратегічного транспортного коридору, так званими воротами України до ЄС, через які перевозяться транзитні та експортні вантажі. Укрзалізниця вже готується до електрифікації цієї ділянки, але до завершення цих робіт і запуску поїздів на електротязі важливо організувати тут безперебійні перевезення та забезпечити максимальну ефективність.

Тепловози General Electric - це вантажні тепловози нового покоління з асинхронними тяговими електродвигунами потужністю 3356 кВт. Конструкційна швидкість — 120 км/год. Тепловози мають більші міжремонтні пробіги. Вони обладнані сучасними системами безпеки руху та радіозв’язку, системою автоматичного виявлення пожежі й пожежогасіння.

Довідково:

General Electric — американська багатогалузева корпорація, найбільший у світі виробник багатьох видів техніки, включаючи локомотиви, енергетичні установки, газові турбіни, авіаційні двигуни, медичне обладнання, виготовляє також освітлювальну техніку, пластмаси та герметики.

#Укрзалізниця

Коментарі

Читайте також

«Укрзалізниця» проводить підготовку до електрифікації дільниці Ковель – Ізов – Держкордон

«Укрзалізниця» проводить підготовку до електрифікації дільниці Ковель – Ізов – Держкордон
За словами керівника компанії, зазначена ділянка завдовжки майже 100 км є найбільш затратною частиною маршруту експорту залізорудної сировини з Кривого Рогу на металургійні підприємства в Польщі.