Ковельчанина обрано першим заступником голови Волинської обласної ради

У Волинській обласній раді сьогодні, 26 липня, відбулась позачергова сесія. Нагадаємо, що колишній голова облради Ігор Палиця став народним депутатом, перемігши на виборах до Верховної Ради у одномандатному виборчому окрузі №22 (Луцьк). Тож обирали нове керівництво ради.

Шляхом таємного голосування очільницею ради стала депутат, голова бюджетної комісії та цінової політики Ірина Вахович (яка працює завідувачкою кафедри фінансів Луцького національного технічного університету).

Після її обрання перший заступник голови Волиньради Олександр Пирожик подав у відставку. Ірина Вахович запропонувала на цю посаду депутата, ковельчанина Юрія Поліщука. У 2015 році він був обраний депутатом Волинської обласної ради на виборчому окрузі № 17 від Волинської обласної організації Всеукраїнського об’єднання "Свобода". Член фракції "Свобода" в обласній раді. Був заступником голови постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму.

Юрій Поліщук був єдиною кандидатурою на посаду першого заступника голови облради. Тож обласні депутати підтримали пропозицію. Після оголошення результатів Юрій Поліщук подякував за довіру і пообіцяв плідно працювати на користь області.

Юрій Петрович Поліщук народився 13.02.1975 року на Ковельщині, в селі Облапи. Освіта вища. За фахом – вчитель історії та державний управлінець. Після університету працював вчителем історії та директором школи, заступником голови Ковельської районної ради, згодом заступником начальника районного відділу освіти. Після Революції Гідності понад півроку був головою Ковельської райдержадміністрації. Донині працював заступником голови Люблинецької об’єднаної територіальної громади. На цьогорічних позачергових виборах до Верховної Ради України балотувався в нардепи від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода" по виборчому округу №21 з центром у Ковелі. Набрав 8,45% або 6 319 голосів, опинившись на четвертому місці серед кандидатів.#Вибори

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Коментарі

Зоя
Дуже раді за земляка!Плідної праці на благо народу.

Читайте також

У виборчому окрузі №21 з центром у Ковелі порахували 100% голосів

У виборчому окрузі №21 з центром у Ковелі порахували 100% голосів
Серед мажоритарників перемогу здобув депутат попередніх двох скликань Верховної Ради Степан Івахів. Серед партій найбільшу прихильність мають "Слуга народу", ВО "Батьківщина" та "Радикальна партія Олега Ляшка".