Нині - гаряча пора жнив, зокрема, аграрії приступили до обмолоту озимої пшениці - основної зернової культури. Важливо не згаяти ані хвилини погожих днів, аби зібрати стиглий урожай вчасно, тому на «золотих» плантаціях активно трудяться працівники агроформувань району, залучаючи усі технічні потужності. Про роботу у полі розповідають у відділі з питань внутрішньої та інформаційної політики Ковельської райдержадміністрації.

Тож сонячного дня - 25 липня 2019 року - заступник начальника управління - начальник відділу агропромислового розвитку управління регіонального розвитку Тетяна Шавлай побувала із робочим візитом на полях окремих товариств і господарств, аби поцікавитися темпами та масштабами збору врожаїв.

Відтак, побували у ТОВ «СОТІК АГРО», де на полі трудився комбайнер Юрій Поліщук. У товаристві тільки приступили до обмолоту, однак врожайність доволі висока: 60 центнерів на гектар.

Потому навідалися на землі СТзОВ «Облапське». Тетяна Іванівна поспілкувалася із головним агрономом Миколою Поліщуком, котрий розповів, що обмолот зернових проходить у визначені терміни, врожайність - середня, а тим часом на полі не переставали трудитися, хіба що на хвилину відволіклись для фото комбайнер Роман Савчин, агроном Вадим Лободовський, шофери Петро Шум, Іван Бородіч, Олександр Макарук. Із 400 га посівів озимої пшениці обмолочено майже половину - 190 га. Найкраща врожайність у сорту тобак (48 ц/га).

Не могли не завітати на площі зернових потужного товариства - «Ратнівський аграрій», інформацією про цьогорічну жнивну кампанію у його масштабах по району поділився агроном Сергій Біднюк, а люб’язно попозував для фото комбайнер Федір Лохтюк.

Із 175 га площ, засіяних озимою пшеницею обмолочено 65 га, врожайність - висока (67 ц/га). Тож, дасть Бог погожої днини - Ковельщина буде з хлібом, - кажуть аграрії. Нехай так і буде!