У Ковелі провели вуличну акцію з протидії торгівлі людьми

У Ковелі провели вуличну акцію з протидії торгівлі людьми, - пише офіційний сайт Ковельської міської ради. Фахівці соціальних служб привернули увагу перехожих до питань жебрацтва та експлуатації дітей, прав заробітчан за кордоном.

У 2013 році Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми з метою підвищення рівня обізнаності, привернення уваги до важкого становища постраждалих, а також заохочення громадськості активно протидіяти цьому злочину.

Важливими завданнями є формування розуміння того, що гідність та права людини - найвища цінність, попередження та нетерпимої поведінки, нульової толерантності до будь-яких форм експлуатації.

Торгівля людьми - один із найсерйозніших злочинів, який має як економічні, так і соціальні, педагогічні, психологічні причини. Постраждати може будь-яка особа незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу. Саме з цією метою працівники служби у справах дітей та міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели у Ковелі вуличну акцію з тем “Що я знаю про жебрацтво та експлуатацію дітей?”, “Заробітчани за кордоном”. Фахівці спілкувались з цих питань з перехожими, роздавали їм інформаційні листівки.

Особа, яка постраждала від торгівлі людьми, звернувшись до відповідних структурних підрозділів виконавчого комітету Ковельської міської ради, має можливість отримати повний спектр допомоги медичної, правової, соціальної. Вона надається відповідно до оцінки потреб кожної конкретної людини. Стосовно додаткової інформації прохання звертатися за адресою: м.Ковель, вул. Незалежності, 73, каб. 106, 107 (тел. 61748, 61727).

Повідомляємо, що функціонує безкоштовна «Лінія довіри» з питань запобігання та протидії торгівлі людьми та дискримінації за ознакою статі - номер телефону 0800 75 04 75.


#ПравоваДопомога

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами

Стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами
З початку року підлягало виконанню 204 виконавчих документи на суму 7 949 944 грн. На сьогодні органами державної виконавчої служби Волині стягнуто 1 365 399 грн. боргу.

Як протидіяти домашньому насильству? Роз’яснення сімейного радника та юстиції Волині

Як протидіяти домашньому насильству? Роз’яснення сімейного радника та юстиції Волині
Домашнє насильство — це діяння/бездіяльність між членами сім’ї або родичами, зокрема, між колишнім подружжям, незалежно від того, чи зареєстровано їх шлюб та чи проживають вони спільно.