1. Головна
  2. Новини
  3. Дорогою на мотофестиваль байкери з Ковеля стали донорами крові ВІДЕО

Дорогою на мотофестиваль байкери з Ковеля стали донорами крові ВІДЕО

У Черкасах розпочався щорічний мотофестиваль «Дорога на Січ», який збирає активістів байкерського руху. Цього року учасники вперше розпочали зліт байкерів з благодійної акції «Здай кров - врятуй життя!». Метою акції є початок нового проєкту регулярного поповнення банку крові для постраждалих унаслідок ДТП громадян, зокрема й мотоциклістів.

Ініціаторами благодійного заходу виступили громадська асоціація «Українська асоціація мотоциклістів», мотоклуб NIGHT BIRDS, дитячий козацький оздоровчий табір «Дахнівська Січ» та інші.

«Дорогою на Січ» мотоциклісти з усієї України вирішили здати кров. Ковельські байкери - у першій трійці донорів. Детальніше - у сюжеті ТСН.#Байкери

Коментарі

Читайте також

Байкери з Білорусі та Польщі побували у Ковелі ВІДЕО

Байкери з Білорусі та Польщі побували у Ковелі ВІДЕО
Мотопробіг відбувся на підтримку міжнародного проекту “Транскордонні центри діалогу культур”. Партнерами Ковеля у його реалізації є міста-тезки Щучин в Польщі та Білорусі. Деталі - у сюжеті 12 каналу.

Байкери з Польщі та Білорусі відвідали Ковель

Байкери з Польщі та Білорусі відвідали Ковель
Марафон відбувається у рамках спільного міжнародного проекту «Транснаціональні центри діалогу культур» за програмою транскордонного співробітництва Європейського сусідства «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020».