1. Головна
  2. Новини
  3. «Ковельводоканал» інформує: чи можна провести повірку лічильника без демонтажу

«Ковельводоканал» інформує: чи можна провести повірку лічильника без демонтажу

На адресу Ковельського УВКГ «Ковельводоканал» надходять численні звернення від споживачів на рахунок повірки лічильників без демонтажу. Роз’яснення щодо технології проведення повірки водолічильників надає адміністрація «Ковельводоканалу».

Роботи з повірки лічильників води виконуються за допомогою «Установки проливної АС-П». Принцип роботи «Установки проливної АС-П» заснований на методі фотофіксації процесу вимірювання з подальшим шифруванням і збереженням даних вимірювань в енергонезалежній пам’яті. Метод фотофіксації дозволяє зменшити час повірки, використовуючи при цьому близько 30 літрів води.

Процедура повірки лічильника води за допомогою «Установки проливної АС-П» розділена на 2 етапи: перший – безпосередньо на місці експлуатації квартирного лічильника води, а другий – віддалено, за місцезнаходженням повірника.

На першому етапі технік встановлює відеокамеру проливної установки на рахунковий механізм лічильника води, підключає установку до трубопроводу, по якому тече вода, що пройшла через лічильник. Підключення проводиться за допомогою гнучкого шлангу в точці розбору води (кран, змішувач, душова лійка). Установка автоматично (без участі людини) отримує всю інформацію для проведення повірки. Установка повністю усуває вплив людського чинника на процес вимірювань та забезпечує достовірність отриманих результатів.

Технік, що проводить вимірювання у квартирі, не впливає на результат, тому що не виписує та не надає документи про повірку власнику лічильника.

Установка повністю усуває вплив людського чинника на процес вимірювань та забезпечує достовірність та неупередженість отриманих результатів.

Повірка лічильників води за допомогою «Установки проливної АС-П» не потребує демонтажу, а надалі і монтажу лічильників. При здійсненні вимірювань ми не порушуємо цілісність пломб, а отже опломбування після повірки не потрібне.

Дані про повірку зберігаються на захищеному ресурсі і доступні для перегляду та друку документів для замовника.

Повірка без демонтажу виконується згідно з вимогами методики повірки лічильників води з механічним відліковим пристроєм номінальних діаметрів DN10, DN15, DN20 на місці експлуатації та внесення змін до Порядку проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, та оформлення її результатів, затвердженою наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23.12.2016 № 2129.


#Ковельводоканал

Коментарі

  • Як та установка «Установки проливної АС-П» стикується з розділом V Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» На мій погляд, ця установка не може забезпечувати державний метрологічний контроль, а забезпечує поповнення грошима лише кишень чиновників. Є таким собі гохотроном для довірливих українців. Інтересно чи є добро на використання цього лохотрона державними інспекторами з метрологічного нагляду ?
    Відповісти

Читайте також

«Ковельводаканал» співпрцюватиме з керівниками ОСББ та ЖБК щодо відключення боржників та погашення заборгованості

«Ковельводаканал» співпрцюватиме з керівниками ОСББ та ЖБК щодо відключення боржників та погашення заборгованості
У Ковелі 132 споживачі за два роки заборгували водоканалу за послуги майже один мільйон гривень. Керівництво УВКГ не ставить за мету припинити надання послуг, лише прагне повернути кошти.

«Ковельводоканал» нагадує, що подати показники лічильника можна через «особистий кабінет» на сайті підприємства

«Ковельводоканал» нагадує, що подати показники лічильника можна через «особистий кабінет» на сайті підприємства
Створити власний «особистий кабінет» досить легко, скориставшись інструкцією. Окрім подання показників, ви зможете стежити за правильністю нарахування вартості спожитих послуг.