1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі затверджено новий перелік адміністративних послуг

У Ковелі затверджено новий перелік адміністративних послуг

Ковельська міська рада затвердила новий перелік адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП, - повідомляють на сторінці Ковельського центру надання адмінпослуг у Фейсбук.

Його доповнили додатком, де вказано послуги комунального підприємства «Волинське обласне бюро технічної інвентаризації». Зокрема, через адміністраторів ЦНАП відтепер можна замовити виготовлення Технічного паспорта на житловий (садовий, дачний) будинок площею до 400 м² (первинна інвентаризація), виготовлення Технічного паспорта на кооперативну або інвестиційну квартиру (первинна інвентаризація), виготовлення довідки про надання інформації про зареєстроване/незареєстроване право на об'єкт нерухомого майна та ін.

Ознайомитися з рішенням Ковельської міської ради від 27.06.2019 № 52/72 «Про затвердження переліку адміністративних послуг» можна на офіційному сайті в розділі нормативні акти та безоплатна правова допомога – рішення міської ради від 27 липня 2019 року.


#ЦНАП

Коментарі

Читайте також

З 15 липня змінюється вартість виконання робіт з технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна

З 15 липня змінюється  вартість  виконання  робіт з технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна
Детальну інформацію можна отримати у Ковельському центрі надання адміністративних послуг та Ковельській філії КП «Волинське обласне бюро технічної інвентаризації».