1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі зник чоловік

У Ковелі зник чоловік

У Ковелі два дні розшукують чоловіка - Івана Івановича Федіка. Про це написала його донька у соцмережі та просить допомогти у пошуках.

- Зник безвісти тато Федік Іван Іванович. Можливо хтось його бачив чи має якусь інформацію. Останній раз виходив на зв'зок 6.08.2019 о 23.20. після того більше не чули і не бачили. Їхав на велосипеді з рамою сірого кольору, на рамі дитяче сидіння синього кольору. Одягнений у футболку чорного кольору з білим тризубом, і чорні штани. Буду вдячна за будь-яку інформацію, - йдеться у дописі дівчини.


Згодом з'явилася інформація про те, що чоловік може бути у мікрорайоні Волинської філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення, що у Ковелі на вулиці Варшавській.

- Поліція виявила радіус пошуку за телефоном. Це Ковельська телевишка, радіус пошуку 1-2 км. Хто матиме можливість побувати у тому районі і пошукати, буду дуже вдячна.Контакти: 0635394287, 0508047078, Альона Федік.


#Розшук

Коментарі

  • Олександр
    Знайшли Івана за м'ясокомбінатом. Зараз знаходиться в реанімації в непритомному стані.
    Відповісти

Читайте також

Загадкове зникнення вінничанина у Ковелі: у рюкзаку чоловіка знайшли знімки його переломів

Загадкове зникнення вінничанина у Ковелі: у рюкзаку чоловіка знайшли знімки його переломів
Матері зниклого чоловіка правоохоронці передали рюкзак, у якому виявили знімки, датовані 7 липня, але відомо, що Андрій Підвальний перестав виходити на зв’язок з рідними ще за день до того.