Традиційно у другу неділю серпня відзначають своє професійне свято працівники ветеринарної медицини.

Напередодні фахівців Ковельського міськрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області та Ковельської районної державної лікарні ветеринарної медицини привітав перший заступник міського голови Михайло Гетьман. Повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Він подякував їм за сумлінну працю, відданість обраній справі.

- Зусиллями кожного з Вас у нашому місті забезпечений належний ветеринарно-санітарний контроль та нагляд за якістю сільськогосподарської продукції, за здоров’ям тварин, а, отже, і людей, - зауважив Михайло Олександрович. - Нехай і надалі Ваша компетентність, самовідданість й почуття високої відповідальності будуть запорукою продовольчої безпеки, епізоотичного благополуччя, - зауважив Михайло Гетьман.


Він побажав присутнім на заході щастя, родинного тепла, добра і достатку. Вручив Подяки міського голови за досягнення у праці, високий професіоналізм, відповідальність та компетентність Ліні Мацан – заступнику начальника, начальнику відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини міськрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області, Юрію Бакаю – лікарю і Любові Ковальчук – санітару державної лікарні ветеринарної медицини.

Щирі зичення звучали і від районної влади та начальника Ковельського міськрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області Миколи Короля.