1. Головна
  2. Новини
  3. Патрульна поліція Ковеля популяризує службу

Патрульна поліція Ковеля популяризує службу

Патрульна поліція популяризує службу та знайомить з колегами. Сьогодні інспектори провели зустрічі з колегами-поліцейськими з Ковельського та Турійського відділів поліції та відділу організації несення служби в м. Ковелі патрульної поліції. Повідомляє прес-служба патрульної поліції.

Говорили не лише про розвиток кар’єри, акцент робили на темі гендерної рівності в поліції та службі жінок у правоохоронних органах.

Також патрульні ділились досвідом реалізації різноманітних проектів, спрямованих на ефективнішу комунікацію та зміцнення довіри з боку суспільства. У Луцьку такі проекти реалізовуються вже четвертий рік, тож в районах вони теж є потрібними для громади.

Присутнім жінкам розповіли про можливість долучитись до роботи Української асоціації представниць правоохоронних органів, це дасть змогу брати участь у тренінгах, круглих столах, зустрічах тощо.
Про УАППО можна прочитати тут: https://www.facebook.com/UAWLE/


#ПатрульнаПоліція

Коментарі

Читайте також

Завдяки небайдужості сусідів у Ковелі врятували одиноку пенсіонерку

Завдяки небайдужості сусідів у Ковелі врятували одиноку пенсіонерку
Кілька днів літня жінка не виходила на вулицю, не відчиняла двері. Це викликало занепокоєння у сусідів. Рятувальники потрапили до помешкання через вікно та виявили жінку у безпомічному стані.