15 серпня з Ковеля стартує десятиденний пробіг на відстань 500 км

З 15 по 24 серпня до Дня Незалежності України командою “Trekking Team” буде проведено надзвичайний десятиденний пробіг на відстань 500 км. Старт заплановано у Ковелі (Волинська область) 15.08.2019 р. у день річниці створення команди “Trekking Team”, а яскравий фініш відбуватиметься в Києві - 24.08. 2019 р. на День Незалежності України. Про це повідомляють організатори пробігу.

До складу команди входять: Майстер спорту України з легкої атлетики, член збірної команди України з добового бігу Олена Шевченко, чемпіон України з бігу на 100 км Ігор Саханда та ультра-марафонець Володимир Сковородка, котрий увійшов у Книгу рекордів України як перший пожежний, що пробіг марафон у повному бойовому спорядженні у 2018 році!

Даний захід обіцяє бути цікавим, адже бігуни проводитимуть зустрічі з молоддю, відвідають деякі історичні пам'ятки, а сам забіг зніматимуть на відео, у тому числі з квадрокоптера, для подальшого створення фільму про ультрабігунів та біговий рух України.

В Ковелі, Луцьку, Рівному, Новоград-Волинському, Житомирі, Коростишеві, Києві до команди будуть приєднуватися спортсмени з місцевих бігових клубів! А 23-го серпня на День Прапору України команда завітає в Ірпінь до військового шпиталю, щоб привітати захисників незалежності України зі святом та передати подарунки від організаторів та партнерів. Весь час бігунів супроводжуватимуть Ігор Мишко (організатор та власник ТМ "ТРЕКІНГ") та напівмарафонець Вадим Булік (відеозйомка та монтаж).

Долучайтеся до події QUEEN & TREK KING та станьте частиною потужного бігового руху України з метою популяризації здорового та активного способу життя!

Старт - 15 серпня о 07.00 . Збір учасників біля пам‘ятника Борцям за волю України.

#Півмарафон #Спорт

Коментарі

Читайте також