Дітей віком від 3 до 6 років запрошують на футбольні тренування у Ковелі

«Happy Kids» від Футбольного Центру «Ковель-Волинь» запрошує маленьких чемпіонів - дівчаток та хлопчиків віком від 3 до 6 років, у центр фізичного розвитку на тренування з елементами гри у футбол.

Більше інформації за те телефоном: 066 417 83 88

Фото з тренувань найменших діток.

#ФЦКовельВолинь #Футбол

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

З перших секунд футболісти показали, що на полі зійшлися гідні суперники, а гра носить принциповий характер. Наступний матч ковельчани проведуть 24 серпня проти цьогорічного чемпіона Волині ФК «Вотранс».

У суботу, 17 серпня, ФЦ «Ковель-Волинь» на домашньому стадіоні прийматиме володаря Кубка Волині «Луцьксантехмонтаж №536»

Після двох турів чемпіонату України з футболу серед аматорських команд ФЦ «Ковель-Волинь» має в активі одне очко та посідає 8-ме місце у турнірній таблиці.

Ковельчани на виїзді зіграли матч внічию

У Тернополі відбулася зустріч дорослих команд ФЦ «Ковель-Волинь» та «Агрон» (Великогаївсткої ОТГ) у рамках чемпіонату України з футболу (аматорська ліга).