Рубрика «Люди міста»: Анатолій Понікарчук зігріває не лише Ковель

Директор ТзОВ «Волинь-Кальвіс» Анатолій Понікарчук – досвідчений управлінець, організатор та голова Ковельської організації роботодавців, не один рік керує підприємством, яке виготовляє теплові котли для обігріву будинків і мікрорайонів.

ТзОВ «Волинь-Кальвіс» заявило про себе ще в травні 2006 року. Зареєстрували у формі спільного литовсько-українського підприємства. Вирішили організаційні та технічні питання й отримали сертифікати, згідно з вимогами українського ринку. Під час «запуску» бізнесу враховували найдрібніші деталі – від специфіки місцевого палива до вимог рівня автоматизації. Найголовніше – це питання надійності. Анатолій Понікарчук має великий практичний досвід роботи в машинобудівній галузі, адже тривалий час очолював ВАТ «Ковельсільмаш».

Завдяки особистим якостям керівника, його вмінню визначати пріоритети «Волинь-Кальвіс» постійно розширює коло споживачів, налагоджує нові ділові контакти. Вже багато років поспіль підприємець активно співпрацює з Ковельським міськрайонним центром зайнятості, бере участь у круглих столах, де обговорюють актуальні питання плюсів і мінусів сучасного підприємництва, шляхів його підтримки й розвитку, забезпечення сприятливих умов для тих, хто вирішив зайнятися власною справою.

Неодноразово за допомогою служби зайнятості на підприємстві укомплектовували низку вакансій: сюди працевлаштовували електрогазозварників, водіїв автотранспортних засобів, токарів, слюсарів-ремонтників. Керівник називає їх «професорами» своєї справи. Ще один із перспективних напрямків співпраці – організація робіт тимчасового характеру.

За час своєї діяльності робота товариства належним чином оцінена споживачами та партнерами, в яких колектив заслужив довіру та високий авторитет. Під керівництвом Анатолія Понікарчука товариство вибороло перше місце в загальноукраїнському рейтингу серед 70 подібних підприємств. Оцінку ставила принципова і об'єктивна Національна торгово-промислова палата.

Нещодавно пана Анатолія нагородили Почесним знаком ради федерації України «За заслуги». Скажемо відверто: нагорода цілком заслужена.

Підприємство ТОВ «Волинь-Кальвіс» успішно працює в сфері виробництва твердопаливних котлів уже багато років. Його продукція конкурентоспроможна не тільки в Україні, але й на європейському ринку. До організації роботодавців тягнуться представники бізнесу різних рівнів.

Анатолій Понікарчук займає активну громадянську позицію, наполегливість, вміння, творчий хист у розвитку важливого для держави виробництва. Немало добрих справ зробив для міста. Наші ковельчани активно працюють і конкурують із європейцями. Бажаємо успіху в європейському векторі розвитку та процвітання започаткованим справам!


Джерело - Ковельський міськрайонний центр зайнятості


#ЦентрЗайнятості

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Ковелі проводять заходи в рамках Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, який відзначається 30 липня

У Ковелі проводять заходи в рамках Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, який відзначається 30 липня
Ковельський міськрайонний центр зайнятості інформує громадян з питань протидії торгівлі людьми, нелегальної міграції та експлуатації дитячої праці.

У Ковельському центрі зайнятості вчать роботодавців "грати за правилами"

У Ковельському центрі зайнятості вчать роботодавців "грати за правилами"
Зміна законодавства, проблема нелегального працевлаштування, низький рівень заробітної плати спонукають до проведення навчань роботодавців. Цього разу йшлося про безпеку праці та соціальні гарантії.